Spojte se s námi


Bojové sporty

Jsem nejžhavější MILF v UFC, reaguje na kritiku svého věku „cage girl“ Arianny Celeste. Ve 37 letech má stále co nabídnout

I přesto, že jí někteří fanoušci vyčítají již pokročilý věk, Arianny Celeste se stále těší velké popularitě a je stále jednou z nejoblíbenějších „cage girls“ v UFC. I přes kritiku se cítí sebevědomě a považuje se za nejvíc sexy mámu v rámci celé organizace.

Publikováno

dne

I přesto, že jí někteří fanoušci vyčítají již pokročilý věk, Arianny Celeste se stále těší velké popularitě a je stále jednou z nejoblíbenějších „cage girls“ v UFC. I přes kritiku se cítí sebevědomě a považuje se za nejvíc sexy mámu v rámci celé organizace.

Arianny Celeste platí za jednu z nejpopulárnějších „cage girls“

Arianny Celeste platí za jednu z nejpopulárnějších „cage girls“ ve světě smíšených bojových umění. Svůj status si zasloužila nejen skrze svou krásu a dokonalé tělo, ale i díky zjevnému nadání a ambicióznosti.

Arianny se narodila v Las Vegas, kde vyrůstala v chudé rodině. Již odmala ji živil sen stát se slavnou a bohatou modelkou. Poté, co se přihlásila na univerzitu, si přivydělávala jako hosteska v různých klubech.

Jednoho dne byla pozvána na MMA zápas, kde měla zpříjemňovat večer fanouškům jako „cage girl“. Arianny si tuto práci velmi oblíbila a brzy se stala jednou z nejoblíbenějších dívek na této pozici v rámci celého Las Vegas.

Arianny si brzy uvědomila, že by mohla dál rozvíjet svou kariéru v oblasti MMA a začala tento sport studovat. Své znalosti a zkušenosti pak využívala při moderování různých pořadů a rozhovorů s bojovníky.

Díky svému talentu a tvrdé práci se Arianny Celeste dostala až na vrchol a stala se jednou z hlavních tváří UFC. V roce 2020 se jí ale narodil syn a na nějakou chvíli zmizela z galavečerů nejvyšší MMA ligy světa.

Jsem nejžhavější MILF v UFC, odpovídá sebevědomě na kritiku svého věku

Po svém návratu se ale od řady haterů dostala pod palbu kritiky, že již nemá mezi „cage girls“ své místo. Arianny na tuto kritiku reagovala s nadhledem a sebevědomím. Díky mateřství se cítí být silnější a sebevědomější a vnímá ho jako svou výhodu.

„Jsem nejžhavější MILF v celém UFC,“ nedělala si na svém Instagramu s kritikou těžkou hlavu. Nutno dodat, že i ve svých 37 letech má stále co nabídnout.

Není to poprvé, co se dostala pod palbu kritiky. Někteří UFC bojovníci v čele s neporaženou legendou Khabibem Nurmagomedovem vyčítali dívkám fakt, že berou více peněz než samotní aktéři zápasů v kleci.

Arianny ale odpověděla, že své příjmy si zasloužila za dlouholetou práci a živí se dále účtem na OnlyFans. Arianny se také objevila v několika filmech a seriálech a stala se jednou z nejznámějších a nejúspěšnějších modelek v Las Vegas.

Ale i přes svůj úspěch Arianny nezapomněla na své kořeny a dodnes se aktivně angažuje v charitativních akcích pro lidi postižené chudobou.

Zdroj: UFC, Instagram – Arianny Celeste

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.