Spojte se s námi


Bojové sporty

Americká „ring girl“ Arianny Celeste obhajuje svoje řemeslo! Bere více než bojovníci UFC?

Není to poprvé, co americká kráska Arianny Celeste zareagovala na zvěsti o údajných výdělcích „ring girls“. Vydělává více než bojovníci UFC a s kým se dostala do křížku tentokrát?

Publikováno

dne

Není to poprvé, co americká kráska Arianny Celeste zareagovala na zvěsti o údajných výdělcích „ring girls“. Vydělává více než bojovníci UFC a s kým se dostala do křížku tentokrát?

Kritika „ring girls“ sílí

V poslední době vyplynulo na povrch téma, které tak trochu hýbe světem smíšených bojových umění. Debata o nedostatečných výplatách bojovníků UFC způsobila, že se do ohrožení dostaly krásky zvané „ring girls“.

Dívky v kleci, které se svým půvabem prezentují během pořádání turnajů po celém světě, jsou neodmyslitelnou součástí bojových sportů. To ale nemusí být do budoucna pravda. Ohledně tématu se totiž vyjadřuje čím dál tím více osobností ze světa bojových umění.

Vlnu kritiky krásných dam v MMA odšpuntoval legendární Khabib Nurmagomedov, který prohlásil, že jsou „ring girls“ těmi nejzbytečnějšími osobami v UFC. Od značné části pánského publika uslyšel kritiku jeho názoru.

Například Conor McGregor sdílel po slovech svého soka Khabiba na svých sociálních sítích vtipný obrázek známé postavičky Waylona Smitherse oddaného panu Burnsovi ze seriálu Simpsonovi.

Ke Conorovi se přidaly i samotné dívky, nicméně od té doby zaznívá kritika na platy těchto dívek mnohem častěji.

Krom Khabiba a legendární Rondy Rousey se opřel do platu „ring girls“ i bývalý UFC zápasník Uriah Hall. „Nemusím zacházet příliš do detailů, ale znám bojovníky, kteří si vydělávají 10 tisíc dolarů za výhru, což je směšné,“ řekl Hall dle Talksport. „Lidi, co se jdou rvát, co ztrácí mozkové buňky každým úderem a nějaké ring girls pak vydělají sedmkrát tolik,“ podivoval se.

Americká ring girl Arianny Celeste se opřela do kritiků

Na kritiku amerického bojovníka musela zareagovat jedna z největších hvězd mezi UFC ring girls Arianny Celeste. Šestatřicetiletá kráska začala svou kariéru v UFC v roce 2006 a o 16 let později je stále stálicí organizace.

„Mám pocit, že to musím řešit, protože to bylo řečeno několikrát a není to pravda,“ reagovala na kritiku platů Celeste na svém TikToku. „Nevím, odkud se ty částky berou, ale většinou je to kritika od bývalých UFC bojovníků,“ prozradila.

„Takže ne, nevydělávám víc než bojovníci, v tomto odvětví jsem více než 15 let a snažila jsem se být celý život tam, kde teď jsem,“ vysvětlovala americká kráska. „Mám účet na OnlyFans, který mi vydělává peníze, také investuji své peníze do nemovitostí,“ popisuje původ svých příjmů.

„Trvalo mi 15 let tvrdé práce, odhodlání a času, abych byla nezávislá žena, která se nebojí riskovat a budovat vlastní zářivou budoucnost,“ líčila svá nadání. „Jsme více než obyčejné ring girls, investovaly jsme mnoho času, úsilí a energie do propagace UFC,“ nabídla svůj pohled.

„Nemusíte nás mít rádi, ale respektujte nás za to, co jsme dokázaly,“ dodala půvabná dívka. Pravdou je, že americká kráska je svým vzezřením vskutku ozdobou každého galavečera. Oko pánské části fanoušků nám musí dát zajisté za pravdu.

Zdroj: Talksport, UFC

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.