Spojte se s námi


Hokej

Jak finále extraligy tipují reportéři či komentátoři ČT, O2 TV nebo bývalí hráči Třince?

Tipsport Extraliga spěchá do svého finiše. Už v úterý začne v pardubické Enteria Aréně první finálová bitva mezi Dynamem a třineckými Oceláři. Také letos jsme oslovili několik lidí z hokejového prostředí, aby nám dali své tipy směrem k finálové sérii. Jak se níže dozvíte, hokejová komunita nemá zcela jasného favorita.

Publikováno

dne

Tipsport Extraliga spěchá do svého finiše. Už v úterý začne v pardubické Enteria Aréně první finálová bitva mezi Dynamem a třineckými Oceláři. Také letos jsme oslovili několik lidí z hokejového prostředí, aby nám dali své tipy směrem k finálové sérii. Jak se níže dozvíte, hokejová komunita nemá zcela jasného favorita.

Vsaďte si s bonusem a získejte 500 Kč zdarma

Vsadit si
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Martin Vojtek

(bývalý brankář Třince)

Finále tipuji pro Třinec, ale bude to velmi těžké. Třinec po semifinále bude v euforii, záleží, jak je na tom zdravotně. Pardubice budou odpočaté a určitě dobře nachystané. Podle mě vyhraje Třinec 4:2 na zápasy, protože umí zvládat zápasy play-off.

Aron Chmielewski

(bývalý hráč Třince a současný hráč Olomouce)

Můj tip je samozřejmě Třinec. Kluci do teď předvedli neskutečnou práci. Historický obrat proti Spartě je ještě víc stmelil a věřím, že jsou na tom velice dobře. Určitě je dvě série po sedmi zápasech stály spoustu sil. Pardubice mají velice kvalitní tým, ale myslím si, že po těžkém boji vyhraje Třinec. Můj tip je 4:2 pro Třinec.

Richard Tesař

(moderátor a komentátor Nova Sport)

Před 14 dny bych to viděl asi jinak, ale v tuhle chvíli vidím jako mistra Třinec. Je mi jasné, že semifinále bylo unikátní a taková série už se asi jen tak opakovat nebude, ale Oceláři si za tím šli. Šance, které jim Sparta nabídla, využili. 

Třinec má zkušenosti, bojovnost, nesmrtelnost. Všechno. Pardubice budou odpočatější, ale play-off je zatím zdaleka neprověřilo tolik. A tohle všechno píšu, i když jsem si přál, aby dál šla Sparta a finále vyhrály Pardubice, abychom konečně zažili nějakou změnu.

Tereza Kubíčková

(reportérka O2 TV Sport)

Pardubice jsou vzhledem k dosavadnímu průběhu play-off a pošetřeným silám favoritem, ale Třinec už mockrát dokázal, jak obrovskou sílu má. Do démonické fazóny se navíc zase rozchytal Ondřej Kacetl a Oceláře musí těšit i fakt, že dokáží vyhrávat bez bodového příspěvku Martina Růžičky. 

Na druhé straně, Dynamo má skvělou brankářskou dvojici a obrovsky silné všechny čtyři lajny, ta čtvrtá může být esem schovaným v rukávu. Ohromně jsem zvědavá na poměr zblokovaných střel na obou stranách! Pokud se série bude natahovat, myslím, že se projeví počet zápasů odehraných ve čtvrtfinále a semifinále. Můj tip je, že Pardubice vyhrají 4:2 na zápasy.

Darina Vymětalíková

(reportérka a komentátora ČT sport)

O fyzických silách, síle jednotlivých útoků, vzájemných zápasech a ostatních jednotlivostech tohoto finále už zcela určitě mluvili jiní. Play-off je hodně o emocích. Třinec zažehl neskutečné emoce v sérii se Spartou, i mimo hokej je nevraživost vůči centru (Praze) v tomto regionu velká, a to pomohlo Ocelářům vydolovat obrovskou sílu. 

Říkám si, zda pro ně nebyla emočním vrcholem sezóny uz semifinálová série a nakolik se takto dokážou vyhecovat kvůli Pardubicím. Proto je pro mě favoritem Dynamo.

Josef Kvasnička

(reportér ČT sport)

Favorizuji pardubické Dynamo. Přece jen psychická a fyzická zátěž Třince v semifinále byla enormní. Navíc v mých očích má Dynamo víc individualit schopných ovlivnit třeba nepřízeň v utkáních než měla pražská Sparta. Můj tip je 4:2 pro Dynamo.

Zdroj: Ruik

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.