Spojte se s námi


Bojové sporty

Hrůza a děs, nic pro slabé povahy. Polská kráska Karolina Wojcik se po bitvě v Oktagonu pochlubila detailem šílené tržné rány na čele

Oktagon za sebou má další galavečer s číslovkou 55. K vidění byly tvrdé knokauty i krásné bitvy. Celou akci otevřel atraktivní souboj dvou pohledných bojovnic. Karolina Wojcik si z něj ovšem neodnáší jen porážku, ale také nepěkné zranění.

Publikováno

dne

Oktagon za sebou má další galavečer s číslovkou 55. K vidění byly tvrdé knokauty i krásné bitvy. Celou akci otevřel atraktivní souboj dvou pohledných bojovnic. Karolina Wojcik si z něj ovšem neodnáší jen porážku, ale také nepěkné zranění.

Vsaďte si s bonusem a získejte 300 Kč zdarma

Vsadit si
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Velký návrat Lucie Szabové, výstavní knokaut Michaela Deigy-Schecka, zrod nové hvězdy v osobě Arijana Topallaje, odveta Christiana Jungwirtha s Robem Pukačem, celkově sedm ukončení před limitem… OKTAGON 55 zkrátka nenudil.

Řešily se také kontroverzní výsledek v duelu Jakuba Bahníka s Wahidem Najandem či odpálení velké bomby, když organizace oznámila, že se v říjnu ukáže na fotbalovém stadionu ve Frankfurtu pro zhruba 55 tisíc diváků.

Celý galavečer ve Stuttgartu ovšem otevřela ženská bitva dvou pohledných slečen. Do akce šly Karolia Wojcik a bývalá titulová vyzyvatelka Jacinta Austin. Ondřej Novotný očekával atraktivní duel a nemýlil se.

Sice jsme v něm neviděli nějaké výstavní ukončení, nuda to ale nebyla. Naopak. Nicméně zápas byl v režii australské bojovnice, která si s Polkou poměrně bez potíží poradila.

Karolina Wojcik si kromě prohry odnáší nepěknou ránu

Duel neměl favoritku. Tomu odpovídalo první kolo, které bylo vcelku vyrovnané a odehrálo se celé v postoji. Napovídalo, že se dočkáme těsného boje. Dva rozhodčí jej přidělili australské bojovnici, jeden polské.

Posléze ale začala Karolina Wojcik tahat za kratší konec provazu. Celé druhé kolo Jacinta Austin ovládla, většinu času strávila na zádech své soupeřky v postoji, rozdávala rány a pokoušela se nasadit škrcení.

Třetí kolo pak bylo víceméně celé v postoji a došlo v něm k zásadnímu momentu. Australanka totiž tvrdým loktem zasáhla čelo své soupeřky a obří tržná rána byla na světě. Polka začala krvácet a v ten moment začala mít Jacinta navrch.

Ondřej Novotný ve svém komentáři neskrýval svůj údiv z toho, že rozhodčí duel nepřerušil, aby Karolinu zkontroloval lékař, nicméně polská tvrďačka vydržela až do konce a prohrála na body. Vítězka duelu se ale až do závěrečného gongu snažila ránu co nejvíce trefovat, aby se ještě zvětšila.

To si vyžádalo poměrně krutou daň. Karolina Wojcik se totiž na sociálních sítích po zápase pochlubila detailem tržné rány a není to nic pro slabé povahy.

„Omlouvám se, nechala jsem tam všechno. Vrátím se,“ vzkázala v textu přiloženém k fotografii polská bojovnice.

Zdroj: Oktagon MMA, Twitter, Karolina Wojcik, Tapology

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.