Spojte se s námi


Hokej

Hokejové hvězdy jako Bergeron nebo Kessel jsou stále volní hráči, sáhne po nich někdo?

Ve středu propukl v NHL obrovský zmatek. Otevřel se trh s volnými hráči a všechny kluby s volnými financemi roztrhly mánii, když se začaly přetahovat o největší volby. Stále však zůstává několik velkých hvězd, které nikde nepodepsaly novou smlouvu.

Publikováno

dne

Ve středu propukl v NHL obrovský zmatek. Otevřel se trh s volnými hráči a všechny kluby s volnými financemi roztrhly mánii, když se začaly přetahovat o největší volby. Stále však zůstává několik velkých hvězd, které nikde nepodepsaly novou smlouvu.

Phil Kessel

Útočník, kterému je 34 let naposledy působil v Arizoně. Jako celému týmu tak ani tomuto hráči se však příliš nedařilo. Kessel se považuje za velkého střelce, v minulé sezóně však zaznamenal pouze osm branek.

V NHL odehrál 1204 zápasů a získal 956 bodů, v příští sezóně by tedy mohl atakovat milník 1000 bodů. Působil také v Torontu, Bostonu a Pittsburghu.

Patrice Bergeron

Šestatřicetiletý útočník strávil celou kariéru v Bostonu Bruins. Už v průběhu roku prohlásil, že po sezóně buď prodlouží smlouvu nebo ukončí kariéru. Nyní se však stal volným hráčem a oficiální prohlášení o ukončení kariéry nepřišlo, proto se tedy kluby stále mohou ucházet o jeho služby.

Tento hráč byl draftovaný Bostonem v roce 2003 na 45. pozici. V organizaci Bruins odehrál 1216 zápasů a nasbíral 982 bodů za 400 branek a 582 asistencí.

Keith Yandle

Posledním působištěm tohoto obránce byla Philadelphia, kde se mu příliš nedařilo. Rozhodl se tedy, že u Flyers pokračovat nechce a nyní doufá, že se mu ozve jiná organizace. Letos sice oslaví již 36. narozeniny, ale stále se jedná o kvalitního obránce. Během kariéry v NHL si zahrál také za Arizonu, Rangers a Floridu.

P.K. Subban

Třiatřicetiletý obránce, který byl známý svými ofenzivními choutky, nezažil v New Jersey Devils povedené angažmá. Bodově se mu příliš nedařilo a v obraně dělal spoustu chyb. Přál by si však pokračovat, aby ukázal, že stále umí střílet a rychle bruslit, i když se v poslední době velmi zajímá o komentování zápasů a různé charity.

Letos získal ocenění King Clancy Trophy, která se uděluji hráči, který nejlépe spojuje hráčské a lidské kvality. Kromě Devils si v NHL zahrál i za Montreal Canadiens a Nashville Predators.

Braden Holtby

Mezi volnými hráči se nachází také jeden skvělý brankář. Dvaatřicetiletý Holtby naposledy působil v Dallasu, kde mu angažmá nevyšlo. Do týmu přišel jako posila pro blížící se play off, ale během sezóny se zranil.

Jedná se o brankáře, který vyhrál Stanley Cup a Vezina Trophy, avšak kvůli dlouhodobému zranění se příliš nevěří tomu, že by se mohl do NHL „vrátit“ ve své dřívější formě.

Zdroj: NHL

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.