Spojte se s námi


Hokej

Hokejová Slavia bude hrát na Letné před stadionem Sparty! Na pláni ji čeká zápas pod širým nebem

Hokejová Slavia si zahraje na Letné. V prosinci se můžeme těšit na sérii zápasů pod širým nebem a tým hrající druhou nejvyšší hokejovou ligu na Letenské pláni vyzve Vsetín, jenž bojoval o postup mezi elitu.

Publikováno

dne

Hokejová Slavia si zahraje na Letné. V prosinci se můžeme těšit na sérii zápasů pod širým nebem a tým hrající druhou nejvyšší hokejovou ligu na Letenské pláni vyzve Vsetín, jenž bojoval o postup mezi elitu.

Hokejová Slavia oznámila zajímavou novinku! V prosinci se můžeme těšit na její souboj se Vsetínem pod širým nebem. Hrát se bude na Letenské pláni naproti fotbalovému stadionu pražské Sparty.

„Návrat ke kořenům – i tak by se dal charakterizovat zápas, který sešívané čeká v prosinci. Odehrají ho totiž na Letenské pláni, která je neodmyslitelně spjata s počátky slávistického hokeje.

Tam, kde začínali jejich slavní předchůdci, nastoupí nyní slávisté ke speciálnímu utkání pod širým nebem proti Vsetínu,“ oznámil klub na svém webu. Oba týmy hrají první ligu, která je v hokejovém systému druhou nejvyšší soutěží u nás.

Zápas je na programu v pátek 6. prosince v poměrně netradiční hokejový čas od 12:30. „Věříme, že i přes brzký odpolední čas dokážeme naplnit stadion a fanoušci si užijí nevšední atmosféru atraktivního zápasu ve spojení s nádhernými kulisami Prahy,” řekl marketingový manažer HC Slavia Praha Jakub Mezlík.

Proč se zápas hraje v takto netradiční čas? Důvod je prostý, nebude se zde totiž hrát pouze jedno utkání. Winter Hockey Games nám nabídne spoustu zajímavého programu.

Těšit se můžeme na souboj české a slovenské univerzity, dva extraligové zápasy, jeden slovenský, německý a taktéž souboj legend. Půjde tak o pořádně zajímavý hokejový víkend.

„Program akce jsme řešili opravdu komplexně a na podnět Patrika Eliáše jsme se také rozhodli zařadit do programu utkání 1. hokejové ligy, v němž naše pozvání coby domácí tým přijala pražská Slavia,“ řekla Andrea
Bársony z pořadatelské agentury Eniva.

Zdroj: HC Slavia Praha

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.