Spojte se s námi


Různé

G.I.C. La Plate: Jedeme na Ligu mistrů bojovat, ne se koupat!

Publikováno

dne

Mezinárodní srovnání je ve sportu esencí k rozvoji a ke zlepšování. Úspěchy jsou vzorem a motorem pro dřinu nové generace, náš úkol je podat maximální výkon.

G.I.C. La Plate je pilný, pokorný a ukázněný tým, hraje moderní Malý fotbal, vedle svých fotbalových kvalit a postupně úspěšně naplňovaných nemalých ambicí i tyto sympatické parametry bojovného týmu přispěly k tomu, že se již za měsíc vítěz Hanspaulské ligy a finalista Českého národního poháru setká s nejlepšími evropskými kluby v prestižní Lize mistrů.

Konzultační společnost 121 ELITE Sports je s týmem G.I.C La Plate od počátku podzimní sezóny 2021 a také účast v Lize mistrů podpoří, protože to je pro sportovce a pro jejich mezinárodní reprezentaci velice důležité.

Výpravu týmu G.I.C. La Plate do Herceg Novi v Montenegro, kde se Liga mistrů letos odehraje v termínu od 31. 8. do 4. 9. 2022, bude potřeba zorganizovat velice pečlivě a zodpovědně. A jak už to vždycky bývalo a je, trenér a manažer týmu pan Miroslav Vostatek neponechá ani jedinou z položek chystané výpravy žádné náhodě a promyšleně vše se svým týmem připraví, od logistiky, tj. dopravy, ubytování a stravy, přes kvalitní sportovní přípravu reprezentační sestavy, až po marketing a práci s fanoušky a se sponzory.

Přestože je letošní Liga mistrů MF umístěna do překrásného letoviska v Černé Hoře u Jaderského moře, tým G.I.C. La Plate se chce soustředit na fotbal a prostředí plně využije k jeho dalšímu posílení. Nejedeme se tam koupat!

Ubytování našich hráčů je pečlivě vybráno tak, aby svými parametry co nejvíce vyhovovalo a prospělo kvalitnímu odpočinku hráčů a jejich příjemnému strávení času mezi utkáními, není záměrně vybráno v turistické rušné zóně, ale je v několikaminutové dostupnosti k centru pořádání utkání turnaje.

Stejně tak k tréninkovému zázemí a kdykoliv to trenér týmu uzná za vhodné, také návštěva deset minut chůze vzdálené kolonády s plážemi bude, pevně věříme, prospěšným osvěžujícím doplňujícím prvkem pro sportovní výkon svěřeného týmu G.I.C. La Plate.

Pomáháme a podporujeme pilné nadané sportovce, trenéry a manažery, protože nás velice těší jejich odpověď – skvělý výkon a olympijský zájem odvážně bojovat a vyhrávat, ví konzultant společnosti 121 ELITE Sports Jan Černota.

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.