Spojte se s námi


Fotbalová reprezentace

Duel mezi Austrálií a Hondurasem rozhodne o dalším účastníku MS

Publikováno

dne

Středa je červeně zakroužkované datum v kalendáři každého fanouška fotbalu ať už v Austrálii či Hondurasu. V 10:00 SEČ se totiž rozhodne, který z těchto týmů se podívá příští rok do Ruska na MS.

Austrálie

Austrálie má aktuálně na kontě sérii 4 zápasy bez prohry, ze kterých hned 2 zápasy vyhrála. Poslední remíza je nedávný první zápas proti Hondurasu, na jehož půdě remizovali australší fotbalisté 0:0. V tomto zápase měla Austrálie ze zápasu o něco více a vůbec nebylo znát, že byl domácím týmem Honduras. Tedy alespoň na hřišti ne.

Trenér Postecoglou má k dispozici stejný kádr jako v prvním zápase, nemusí řešit problémy skre zranění ani karetní tresty. K dispozici navíc bude mít i velezkušeného T. Cahilla. Ten se sice s největší pravděpodobností do základní sestavy nedostane, ale i jeho přítomnost na lavičce bude přínosem.

Očekávaná formace je 3-4-2-1 ve složení: Ryan – Sainsbury, Miligan, Wright – Behich, Jedinak, Luongo, Leckie – Rogič, Mooy – Jurič.

 

 

Honduras

Honduras je v tomto zápase spíše outsiderem. V domácím zápase toho moc nepředvedl a za remízu 0:0 může být vcelku rád. Venku to bude mít těžké. Honduras sice 5 posledních zápasů neprohrál, tento venkovní soupeř ale asi bude tím nejtěžším.

Kolumbijský kouč Pinto má také k dispozici stejný kádr, jako měl v prvním zápase. Složí ho s největší pravděpodobností do formace 4-2-3-1, konkrétně složené z: Escobar – Beckeles, H. Figureoa, M. Figureoa, Izaquirre – Mejla, Claros – Elis, López, Quioto – Lozano.

 

 

Prediction

Austrálie je papírový favorit (i podle SK). K zápasu ale oba týmy nejspíš přistoupí stejně opatrně, jako v tom prvním. Lze tak očekávat dlouhé čekání na první gól. Rozhodně nelze očekávat žádné gólové hody. Výhra Hondurasu by mě překvapila, remíza už tolik ne. V tomto zápase věřím spíše sázce na under 2,5g.

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.