Spojte se s námi


Motorsport

Ducati a Repsol Honda: Další dva týmy představily nové motorky pro sezónu 2022. Líbí se vám?

Nová sezóna královské kubatury Moto GP se kvapem blíží a většina týmů už odhalila podobu nových motocyklů pro sezónu 2022! V posledních několika hodinách se k oficiálnímu představení přidala také Honda a Ducati. Líbí se vám jejich barvy?

Publikováno

dne

Nová sezóna královské kubatury Moto GP se kvapem blíží a většina týmů už odhalila podobu nových motocyklů pro sezónu 2022! V posledních několika hodinách se k oficiálnímu představení přidala také Honda a Ducati. Líbí se vám jejich barvy?

Gresini Racing, Red Bull KTM Factory Team, Tech 3 KTM, Monster Energy Yamaha Moto GP, Suzuki Ecstar, Pramac Racing a WithU Yamaha RNF – to je seznam stájí, které již představily nové své nové motocykly, a o kterých jsme ostatně již nedávno psali zde.

Nyní se k těmto týmům přidávají další dvě značky – Ducati a Honda. První jmenovaný odprezentoval svou motorku už včera, 7. února, kdežto nové Hondy jsme se dočkali až dnes, 8. února.

Barvy obou týmů se od předchozího roku nikterak zásadně neliší, navíc když už se zejména u Hondy Repsol jedná o zavedené tradiční zbarvení.

Jejich nový motocykl pro sezónu 2022 si můžete prohlédnout v příspěvku níže.

Jezdecké sestavy obou stájí rovněž zůstávají stejné. Barvy Ducati bude opět hájit Francesco Bagnaia spolu s Jackem Millerem, na nové Hondě nebude chybět ikonické číslo 93 (Márquez) a také 44 (Pol Espargaro).

Italský jezdec ve službách Ducati bude nepochybně bojovat o celkový triumf. Motocykly Ducati měly v druhé polovině sezóny nejlepší maximálku z celého startovního pole a byly motorově nejsilnější, ač na testech v Sepangu se týmu příliš nedařilo.

O titul mistra světa bude také velmi pravděpodobně bojovat i Španěl Márquez, jenž se v minulé sezóně vrátil po zranění a zejména v druhé polovině ročníku 2021 šla jeho výkonnost nahoru.

Ani Hondě však testy zatím nepřinesly vyloženě uspokojivé výsledky, jejich jezdci se nedokázali umístit lépe, než na osmé, deváté či desáté pozici.

Fanoušci Moto GP nyní každopádně čekají už pouze na tři týmy, které v následujících dnech mají představit novou motorku. 9. února očekáváme prezentaci týmu LCR Honda Castrol, desátý únor bude patřit rebrandované značce jménem Aprilia Racing, která bude nově spadat pod tovární týmy.

Posledním týmem pak bude nově vzniklý tým Valentina Rossiho nazvaný Mooney VR46 Racing Team.

Zdroje: Moto GP, Ducati Lenovo Team, Honda Repsol

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.