Spojte se s námi


Hokej

Dočkáme se Pastrňáka na MS? Variant je více, jeden z nejlepších hráčů světa může klidně dorazit až na vyřazovací boje

David Pastrňák se řadí mezi nejlepší hokejisty světa a pochopitelně by byl obrovskou posilou pro reprezentaci na probíhajícím mistrovství světa, které se koná v Praze. Dočkáme se jej a kdy by se teoreticky mohl k týmu připojit?

Publikováno

dne

David Pastrňák se řadí mezi nejlepší hokejisty světa a pochopitelně by byl obrovskou posilou pro reprezentaci na probíhajícím mistrovství světa, které se koná v Praze a v Ostravě. Dočkáme se jej a kdy by se teoreticky mohl k týmu připojit?

Bonus 500 Kč ZDARMA během celého MS v hokeji

Vsaď teď
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Ještě před startem mistrovství světa mnozí čeští fanoušci doufali ve vypadnutí Bostonu z play-off NHL, poněvadž by to znamenalo příjezd hvědného útočníka Davida Pastrňáka.

Byl to ale nakonec právě on, kdo v důležitý moment vystřelil svému týmu postup. Tím se šance na jeho příjezd výrazně snížily, ale každým dnem se nyní zase zvyšují.

Bostonu se totiž ve čtvrtfinále s Floridou pořádně nedaří a je dost možné, že brzy vypadne a Pastrňák se bude moci k týmu připojit. Kdy nejdříve by mohl dorazit?

Pastrňák na MS

První šanci bude mít Česko po utkání s Dánskem. Právě v tento den hraje Boston svůj 5. zápas série a pokud padne, bude moci Pastrňák dorazit. Dánsko pochopitelně nestihne, jelikož se hraje stejný den, ale s Rakouskem se hraje až dva dny poté.

Pokud Boston vyhraje následující utkání, šance na vypadnutí bude 18. května. Havířovský patriot by tedy nestihl souboj s Rakouskem, ale i s Velkou Británií. K týmu by se tedy připojil před posledním zápasem skupiny s Kanadou.

Pokud Boston vyhraje následující dva zápasy a nakonec vypadne, varianta příjezdu Pastrňáka bude stále ve hře. V takovém případě by ale nestihl ani Kanadu a připojil by se až na vyřazovací zápasy. A pokud by měl smůlu, mohl by klidně hrát jen jeden zápas a mít po sezoně.

Týmu by ale rozhodně pomoci chtěl, pokud to jen bude možné. Vše tedy bude záležet na příštích dnech a případných vypadnutích jiných hráčů. Místa na soupisce jsou, ale je potřeba neprokaučovat možnost příjezdu některých hráčů na úkor Pastrňáka, který dost možná ani nebude moct.

Zdroj: Livesport

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.