Reklama

Dočkáme se čtvrtého zápasu McGregora s Poirierem? Nemůžeme tímto způsobem ukončit trilogii, říká Dana White

Zdroj: UFC

Zápas Conora McGregora s Dustinem Poirierem je u konce a dopadl zcela neočekávaně, a to výhrou Poiriera díky vážnému zraněné irského zápasníka. Promotér UFC Dana White však není spokojen s tím, jak třetí vzájemný zápas dopadl a dost možná se tak dočkáme čtvrtého.

Dustin Poirier vyhrál již druhý zápas proti Conoru McGregorovi, když zápas skončil po prvním kole vinou zranění irského bojovníka.

Ten nešťastně došlápl a jeho kotník se nepřirozeně prohnul. Tento konec trilogie si však organizace rozhodně nepředstavovala.

I proto se vyjádřil Dana White, promotér a šéf UFC, který nepřímo oznámil, že by mohlo dojít ke čtvrtému klání.

K tomu je však ještě hodně daleko, jelikož musí McGregor absolvovat operaci kotníku. Rivalita mezi bojovníky je však nadále otevřená.

„Ten zápas nebyl ukončen… Víte, jak to myslím. Nemůžeme tu trilogii uzavřít tímto způsobem, takže si počkáme a uvidíme, jak se teď věci vyvrbí. Nikdo neví, jak dlouho bude Conor mimo hru,“ řekl na tiskové konferenci.

„Nemůžeme to teď řešit, jak to vůbec bude. Na hypotetické scénáře se u nás nehraje. Conor půjde zítra na operaci a pak uvidíme, jak dlouho bude mimo hru. Dustin si mezitím bude kráčet po své cestě (boj o titul) a až se Conor vrátí, tak něco vymyslíme,“ dodal White.

Zdroj: Top-fight

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené