Spojte se s námi

Bojové sporty

Další československá titulová bitva v Bratislavě? Slovenský bitkař může vyzvat Inspektora! Nabídka padla, hodně lidí mu nevěří, říká šéf Oktagonu

Dva československé titulové zápasy v Bratislavě? Není to vyloučeno. Hlavní zápas obstarají Karlos Vémola a Pavol Langer, kteří svědou boj o titul polotěžké váhy. O účastnících další potenciální bitvy o pás promluvil ve svém podcastu Ondřej Novotný.

Publikováno

dne

Dva československé titulové zápasy v Bratislavě? Není to vyloučeno. Hlavní zápas obstarají Karlos Vémola a Pavol Langer, kteří svědou boj o titul polotěžké váhy. O účastnících další potenciální bitvy o pás promluvil ve svém podcastu Ondřej Novotný.

Bratislava se může v říjnu těšit na turnaj plný atraktivních soubojů, jimž bude vévodit titulová bitva o pás šampiona polotěžké váhy. Ten svedou Karlos Vémola a Pavol Langer, který se ke své šanci senzačně probojoval.

Na říjnovém turnaji měl proběhnout dlouho očekávaný a odkládaný souboj Vlasto Čepo vs Matěj Peňáz, jenže moravský bojovník se zranil a slovenský ranař na svého soupeře čeká.

Vsaďte si s bonusem a získejte 300 Kč zdarma

Vsadit si
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Vzhledem k jeho vzestupu a skvělým výsledkům se začalo spekulovat o tom, že je blízko titulové šanci ve střední váze. Když pak Robert Bryczek odešel do UFC a Patrik Kincl nyní nemá soupeře pro další obhajobu, začalo se jméno Čepa hodně zmiňovat.

Pro fanoušky je to atraktivní a rozhodně je to velké lákadlo. A kdyby se tak stalo v Bratislavě? Pro slovenské publikum obrovský tahák, k němuž potenciálně může skutečně dojít.

„Vlasto Čepo je určitě ve hře. Už jsem i vznesl dotaz na Patrika Kincla, jestli by chtěl obhajobu v Bratislavě. Zároveň jsem mluvil s manažerem Vlasta. Všichni nějak cítíme, že se k tomu schyluje,“ řekl Novotný v podcastu MMA Letem světem.

Podle Novotného stále mnoho lidí Čepovi nevěří, že se svým stylem může dokráčet až na vrchol. Zejména kvůli jeho práci na zemi, kterou ale prý neustále zlepšuje a tvrdě na ní dře.

„Vlasto dokáže prosadit své šílenství a ten neskutečný chaos. Dnes je na úrovni, kdy lidé vědí, že se to stane a je jim to nepříjemné. To, že nechceš, aby se to stalo, tě nutí se na to nějak připravit. V tu chvíli můžeš zamrznout. Otázkou samozřejmě je, jestli by zamrzl někdo jako Patrik Kincl a jestli by se do té přestřelky dostal a zda by zvládl duel přenést na pletivo,“ pokračoval šéf Oktagonu.

„To jsou otazníky, které chceme vyřešit a znát. Nabídka padla, ale je jasné, že už tam jeden titulový zápas je. Bylo by to relativně narychlo, ale je to velkozápas, na který se prodá celá hala. Netlačil jsem na to, ale nabídka padla. Uvidíme, jak to dopadne. Určitě je to ve hře,“ uzavřel téma Novotný.

Zdroj: MMA Letem světem, Oktagon MMA

Reklama

Oblíbené