Spojte se s námi


Bojové sporty

Conor McGregor prolomil mlčení po zrušené bitvě na UFC 303: Věřím, že se vrátím, je to hodně těžké

Už 30. června brzy ráno se mělo UFC dočkat velkého návratu. Conor McGregor se měl po dlouhých třech letech znovu postavit do klece. Jenomže se tak nestane. Místo něj obstarají hlavní zápas Alex Pereira a Jiří Procházka. Nyní hvězdný Ir prolomil mlčení.

Publikováno

dne

Už 30. června brzy ráno se mělo UFC dočkat velkého návratu. Conor McGregor se měl po dlouhých třech letech znovu postavit do klece. Jenomže se tak nestane. Místo něj obstarají hlavní zápas Alex Pereira a Jiří Procházka. Nyní hvězdný Ir prolomil mlčení.

Vsaďte si s bonusem a získejte 500 Kč zdarma

Vsadit si
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Zřejmě nejdražší turnaj v historii UFC, odpovídaly tomu také ceny vstupenek, které byly opravdu předražené. To mělo být UFC 303. Důvodem toho všeho byl návrat irské hvězdy. Po třech letech měl jít do akce Conor McGregor, kterého čekal zápas s Michaelem Chandlerem.

K zápasu ale nedojde. Minimálně ne na zmíněném galavečeru, který proběhne už v noci z 29. na 30. června. Organizace věřila, že jen návrat bývalého dvojnásobného šampiona dokáže lidi nalákat tak, že nebude potřeba stavět kdovíjak hvězdnou kartu.

Jenomže došlo k vícero změním. V první řadě z turnaje odpadl Khalil Rountree, jenž se měl utkat s Jamahalem Hillem. Nahradil jej Carlos Ulberg, jenomže posléze odpadl kvůli zranění i Hill. Ulberg se tedy porve s Anthonym Smithem.

Čím víc se turnaj blížil, tím více bylo jasné, že se nepředstaví ani Conor McGregor. Vše začalo narychlo zrušenou tiskovou konferencí na začátku měsíce. Následovalo dlouhé ticho. Ani novináři neměli ponětí, co se děje. Slavný Ariel Helwani se snažil, co to šlo. Ani on neměl ale úplně přesné informace.

V pátek brzy ráno ale bylo vše oznámeno. Zápas McGregor vs Chandler na UFC 303 nebude. Místo toho narychlo zápas vzali Alex Pereira a Jiří Procházka. Mimo to přibyl duel mezi Brianem Ortegou a Diegem Lopesem.

Conor McGregor prolomil mlčení

Jediné, co víme, je to, že je Conor McGregor zraněný. Bližší informace nikdo neposkytl. V průběhu soboty se ale irská hvězda v krátkosti k celé situaci vyjádřila na sociálních sítích.

„Je velmi nepříjemné, že jsem musel zrušit svůj návrat. Před tiskovou konferencí jsem se zranil a léčba vyžadovala více času, než kolik jsem ho měl k dispozici,“ nechal se slyšet legendární bojovník.

„Rozhodnutí zápas odložit nebylo vůbec snadné. Po konzultaci s mými lékaři, UFC i mým týmem jsme ale došli k závěru, že to nešlo jinak. Fanoušci i soupeř si můj návrat zaslouží, a také se ho dočkají. Děkuju všem za podporu. Jsem optimista, věřím, že se vrátím,“ uzavřel svůj vzkaz McGregor.

Zdroj: Conor McGregor, X, UFC

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.