Spojte se s námi


Bojové sporty

Velká pocta a výzva! Jiří Procházka nahradí McGregora a na konci měsíce se porve o titul UFC: Předvedu perfektní bouři

Je to venku. Celé to nastínil Ondřej Novotný v pražském Edenu, jeho spekulace obletěla svět. Jiří Procházka to nechtěl a nemohl potvrdit. Nyní to ale máme potvrzeno černé na bílém. Moravský samuraj byl poctěn tím, že nahradí na turnaji Conora McGregora a už 30. června ráno se znovu porve o titul!

Publikováno

dne

Je to venku. Celé to nastínil Ondřej Novotný v pražském Edenu, jeho spekulace obletěla svět. Jiří Procházka to nechtěl a nemohl potvrdit. Nyní to ale máme potvrzeno černé na bílém. Moravský samuraj byl poctěn tím, že nahradí na turnaji Conora McGregora a už 30. června ráno se znovu porve o titul!

Vsaďte si s bonusem a získejte 500 Kč zdarma

Vsadit si
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Jak fantastické zdroje má Ondřej Novotný, šéf Oktagonu? To už nyní víme. Již v sobotu totiž na turnaji v pražském Edenu prohodil pár slov s moravským samurajem a ptal se ho na další zápas. Jiří Procházka nechtěl a nemohl nic prozrazovat.

Promotér československé organizace nicméně prozradil, že má jisté informace o tom, že by měl BJP na turnaji 303 nahradit Conora McGregora a porvat se podruhé o titul s šampionem Alexem Pereirou.

Leckomu se to zdálo jako nesmysl. O zranění hvězdného Ira se sice spekulovalo ve velkém, ale věřil tomu málokdo. Novotného spekulace nicméně obletěla svět bojových sportů. V pátek ráno pak byla oficiálně potvrzena přímo ze strany UFC.

Americká značka musela pořádně vařit. Rozesílala nabídky. McGregor a Michael Chandler totiž zajistili, že před sebou má UFC ohromně výdělečný turnaj, na který jsou extrémně drahé lístky. Když vedení dlouho ohledně zrušení McGregorova zápasu mlčelo, rostla kritika a nespokojenost.

Bylo zjevné, že pokud chce organizace fanoušky alespoň trochu potěšit, musí doručit velkou bombu. Tu minimálně pro české fanoušky doručila. Už brzy ráno 30. června tedy uvidíme ohromně důležitou bitvu.

Jiří Procházka půjde na konci měsíce do boje o titul

Vše bylo oznámeno brzy ráno. Conor McGregor se zranil a s Michaelem Chandlerem se neutká. Místo toho se na turnaji UFC 303 v Las Vegas v hlavním zápase večera utkají Jiří Procházka a Alex Pereira.

Moravan za sebou má vítězství nad Aleksandarem Rakicem na galavečeru UFC 300. O odvetu s Brazilcem hodně stál, až do kontroverzního ukončení předváděl skvělý výkon. To Poatan knokautoval Jamahala Hilla na stejném turnaji.

„Poslední dobou to byla trochu divočina. Conor nám dal zabrat, ale už je to venku,“ píše k oznámení trenér BJP Martin Karaivanov na sociální síti X.

„Budu perfektní bouře. Není prostor pro chyby, jen výhru, teď, tady,“ reaguje na sociálních sítích na velkou novinku Jiří Procházka. Ten před sebou má obrovskou výzvu. Navíc na přípravu on ani Pereira neměli tolik času. O to větší obdiv si oba zaslouží, že zachraňují celou akci, která se koná již 30. června.

Procházka se stal šampionem před dvěma lety. Pak se ale zranil, pás odevzdal a od té doby si na titul nesáhl. V titulové bitvě nestačil právě na Pereiru. Dočká se nyní? To uvidíme. Jak bylo zmíněno, v prvním zápase byl lepším bojovníkem až do doby, kdy udělal chybu.

Za zmínku pak stojí, že zachránci nejsou jen Procházka s Pereirou. UFC 303 totiž přišlo ještě o jeden velký zápas. V polotěžké váze měli změřit síly Jamahal Hill a Carlos Ulberg, nicméně ani tento duel neproběhne. Ulberg se utká s veteránem Anthonym Smithem.

Aby toho nebylo málo, tak muselo UFC přidal ještě jeden atraktivní zápas. Organizace doručí válku dvou oblíbenců Briana Ortegy a Diega Lopese.

Zdroj: UFC, X, Instagram, Jiří Procházka

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.