Spojte se s námi


Bojové sporty

Conor McGregor nastínil datum svého návratu, šéf UFC jeho slova odmítá: Dokud není zdravý, nestojí mi za řeč

Na konci měsíce se měl vrátit po dlouhých třech letech do klece. Nestane se tak. Conor McGregor je totiž zraněný. Přesto sám nastiňuje, kdy by se mohl vrátit. Na to však reaguje šéf UFC Dana White.

Publikováno

dne

Na konci měsíce se měl vrátit po dlouhých třech letech do klece. Nestane se tak. Conor McGregor je totiž zraněný. Přesto sám nastiňuje, kdy by se mohl vrátit. Na to však reaguje šéf UFC Dana White.

500Kč zdarma s promo kódem: BIGPROMOCZ

dalších 3000Kč za vklad + free spiny

VYUŽÍT PROMO KÓD
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Conor McGregor se měl na galavečeru UFC 303 utkat s Michaelem Chandlerem. Akce proběhne již v noci z 29. na 30. června. Nicméně Ir kvůli zranění nenastoupí.

Dlouho se spekulovalo, co se mu stalo. Sám se však stihl zraněním pochlubit, čehož možná může zpětně litovat, jelikož se dočkal kritiky od jiných hvězd UFC.

Čeští fanoušci se ale mají na co těšit. Místo irské superstar se v hlavním zápase večera představí Jiří Procházka a Alex Pereira.

Stále se ale řeší, kdy se tedy McGregor do akce skutečně vrátí. On sám dokonce nastínil možné termíny, kdy se tak může stát.

„Srpen, září… Byl bych rád, kdybych se vrátil někdy touto dobou. Stále se ale dávám dohromady, zranil jsem se teprve před třemi týdny,“ cituje jej server MMA Fighting.

McGregor se dočkal reakce šéfa UFC

Třebaže sám Conor McGregor má o měsících, kdy by chtěl do klece, poměrně jasno, šéf UFC to až tak stoprocentně nevnímá. I proto reagoval poněkud rezervovaně.

„Nevím. Máme jasně naplánovaný rozvrh, takže uvidíme. Dokud nebudu vědět, že je Conor zdravý, nebudu to řešit. Do té doby mi to nestojí za řeč,“ nechal se slyšet White.

„A co září, říjen? McGregor není připraven, tak proč o tom vůbec mluvit? Pořád není připraven, takže nemyslím na to, že by měl s někým v dohledné době zápasit,“ dodal.

Zdroj: MMA Fighting

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.