Spojte se s námi


Bojové sporty

Co to bylo? Michal Kotalík opět prohrál, fanoušci se diví jeho pádu po knokautu. Zahrál to? ptají se. Podívejte se na nevídané ukončení

Není to tak dávno, co se fanoušci těšili na jeho velký návrat. Michal Kotalík byl kdysi velkým talentem českého MMA, jenže jeho kariéru zbrzdil a dost možná i zničil pobyt ve vězení. Od doby, kdy byl propuštěn, se mu nevyhýbají sporné momenty a kontroverze. Další byla k vidění v sobotu večer.

Publikováno

dne

Není to tak dávno, co se fanoušci těšili na jeho velký návrat. Michal Kotalík byl kdysi velkým talentem českého MMA, jenže jeho kariéru zbrzdil a dost možná i zničil pobyt ve vězení. Od doby, kdy byl propuštěn, se mu nevyhýbají sporné momenty a kontroverze. Další byla k vidění v sobotu večer.

Vsaďte si s bonusem a získejte 500 Kč zdarma

Vsadit si
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Michal Kotalík dostal po propuštění z vězení několik šancí se znovu vrátit do klece, případně ringu, ale zatím se mu nedaří nic. Vůbec nic. Hned první zápas na rozehřátí absolvoval s Václavem Mikuláškem v boxu, prohrál jej.

Následně už se vrátil k MMA, kde to s ním ale není o nic lepší. Nejprve jej v Oktagonu uškrtil Ole Magnor, posléze na galavečeru East PRO Fight totéž zvládl Mateusz Strzelczyk a svůj do soboty poslední duel prohrál mimo jiné kvůli zranění.

Z kdysi velkého oblíbence fanoušků se stává psanec, nad kterým už mává rukou i Ondřej Novotný, šéf Oktagonu. Nutno ale zmínit, že sám Kotalík si to nedělá úplně lehké, respektive mu z kdovíjakých důvodů nepřeje štěstí.

Má obrovské problémy se splněním váhy, z jednoho zápasu v Oktagonu po nesplnění váhy vycouval, aniž by se omluvil, za což mu pořádně Novotný vyčinil. Nedávno český bojovník odvážně promluvil o problému s alkoholem a nyní dostal další šanci, tentokráte v PML. Jenže ji opět nevyužil.

Kotalík promrhal další šanci

Michal Kotalík se v sobotu ukázal na turnaji PML 9, který se uskutečnil v Nitře. Jeho soupeřem byl Polák Mateusz Duczmal. Čech chtěl po pěti prohrách v řadě konečně prolomit negativní sérii, jenže málem o zápas úplně přišel.

Znovu totiž nenavážil, zdálo se, že duel nebude. Kotalík totiž přiznal zdravotní trable, které mu znemožnily shazování. Domluvila se tedy váha 95 kilogramů, díky čemuž zápas mohl proběhnout.

Jenže bývalý talent jej nezvládl. Ve druhém kole po 17 sekundách padl. Dostal tvrdý úder loktem, po němž ovšem šel k zemi nevídaným způsobem, kterému se fanoušci hodně diví. Po ráně byl zřejmě Kotalík mimo a vypadalo to, že tvrdý pád na zem jej znovu nahodil.

Přesto fanoušci příliš nechápou, co se vlastně stalo. „To jako zahrál, nebo co se tam událo? Vypadá to, jako kdyby šel hodit salto vzad a najednou si to rozmyslel,“ zní jeden z populárních komentářů na instagramovém účtu PML.

Podle některých příznivců pro změnu rozhodčí ukončil zápas příliš brzy a Kotalík nedostal šanci vrátit se do boje. „Big drama show,“ reagoval na divící se komentář pro změnu MMA analytik Jan Novák.

„VAR! Nepopletl si sport? Oni soupeři červenou kartu nedají. U obrazovky je každý chytrý jako rádio, ale Michale, dej si pauzu,“ stojí v dalším komentáři na Twitteru.

Zdroj: PML, Twitter

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.