Chci, aby Khabib viděl svou krev! Bude vyšilovat, má jasno Justin Gaethje

Titulová bitva mezi Khabibem Nurmagomedovem a Justinem Gaethje je stále blíž a blíž. Díky tomu se oba aktéři stávají cílem médií, která od obou bijců chtějí vyjádření či rozhovory. Naposledy se zajímavě vyjádřil Justin Gaethje, který věří, že jeho protivník bude krvácet.

Zdroj: ufc.com

Už jen měsíc zbývá do zápasu mezi Khabibem Nurmagomedovem a Justinem Gaethjem. A je se na co těšit. To ostatně nyní potvrdil americký zápasník. Nemalá část fanoušků věří, že právě on je tím, kdo může ukončit Khabibovu neporazitelnost.

Jeho slova tomu nahrávají. Evidentně tuší, co by mohlo rozhodit šampiona lehké váhy. „Vím, že uvidím jeho krev, ale chci, aby svou krev viděl i on sám. Jsem hodně zvědavý na jeho reakci,“ nechal se slyšet Gaethje.

„Khabib samozřejmě miluje zápasení a poměřování se se soupeři, ale nemyslím si, že je nějak extra bláznivý. Svou krev navíc zatím mockrát neviděl. Jeho styl totiž není o nějakých krvavých přestřelkách. Podle mě nad takovými věcmi vůbec nepřemýšlí,“ tuší Američan.

Sám Gaethje se přitom v těchhle situacích vyžívá: „Já si dobře pamatuju, jak jsem se cítil, když mi soupeř rozsekl obočí. Nebolelo mě to. Vlastně jsem v první chvíli nevěděl, že krvácím. Myslel jsem si, že je to pot. Užíval jsem si to. Obrátil jsem se na své trenéry, jak moc je to zlé a oni na mě jen křičeli, abych sakra rychle vstal ze země. Já jsem však v tu chvíli neměl sílu.“

„Nicméně si zkrátka nemyslím, že by byl Khabib tak šílený, jako jsem já, takže při pohledu na svou krev možná bude lehce vyšilovat,” zakončil své vyjádření Justin Gaethje.

Zdali se stane prvním, kdo dokáže Khabiba porazit, zjistíme již 25. října.

Zdroj: MMA Shorties

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Vitrína dneška: Berbr už nevládne, předseda FAČRu vyzval k očistě fotbalu. U sebe ovšem nezačal

Překotné události se děly ve fotbalovém hnutí. Pro podezření z korupce a dalších trestních činů byl vzat do vazby intrikán Roman Berbr, předseda FAČR Martin Malík vyzval k očistě fotbalu. U sebe ovšem nezačal.

Bravo Teplice! Ostatní týmy se ale musí přidat, jinak zanikne jejich výstup do ztracena

Kauza Romana Berbra zahýbala celým českým fotbalem. K celé situaci se vyjadřují jak fanoušci, tak experti či bývalí hráči. Teď se ale ke všemu vyjádřil i předseda představenstva FK Teplice Pavel Šedlbauer a vyzval členy Výkonného výboru FAČR k rezignaci.

Baroš: Tohle byly praktiky mafie, některé týmy jste prostě nemohli porazit

Celým fotbalovým prostředím v České republice v posledních dnech hýbe kauza Romana Berbra v souvislosti s manipulováním zápasů. V pondělní show Tiki-Taka se k celé situaci vyjádřily i fotbalové legendy Milan Baroš s Vladimírem Šmicerem. A ostravský patriot nešel pro kritická slova dvakrát daleko.