Česká reprezentace do 21-ti let musí vítězit

Po dvou nezdařených zápasech vstupuje dnes tým trenéra Lavičky do další fáze kvalifikace na ME v 2019.

Nešťastná remíza s Běloruskem na domácí půdě, kdy hosté vyrovnali až ve třetí minutě prodloužení, ale i po velmi matném výkonu přišel debakl na hřišti Chorvatska 5:1.

Tam to byl plně ostudný výkon, pro který není příliš omluv. Zklamala kompletně obranná řada. Byla to druhá nejvyšší prohra v dějinách týmu “Lvíčat”.

Plně úspěšné celky Chorvatska a Řecka v tabulce unikají a tím se oddaluje možnost postupu českého týmu.

Nyní čeká na naše hráče dvojzápas, kde musí nabrat plný počet bodů, aby se ještě mohli zapojit do bojů o postup.

http://gty.im/700333546

Dnes odpoledne budou hostit stejně starou jedenáctku San Marina. Tedy tým, který by měli bez problémů přehrát a ještě si výrazně vylepšit skóre. Tento celek se však velmi zlepšil a i zde je třeba hrát obezřetně.

Trenér Lavička má starosti se zraněnými hráči, nejvíce tíží absence Černého, který se stával tahounem mužstva. Dále pak Sáčka, Pulkraba a dalších. I bez nich by však výhra měla být jasným cílem.

Hned v úterý nastoupí náš tým v Moldavsku. Znovu musí bojovat o vítězství a uspět.

V jeho silách to jistě je a postup na ME v roce 2019 bude možný pouze po následném tažení a zisku bodů ve všech zbylých utkáních této kvalifikace.

Účast na 7 z 12 hlavních turnajů této kategorie od vzniku týmu, finálová účast v roce 2000 a 2002 a semifinále z roku 2011 k tomu náš tým plně opravňují.

Tak do boje “Lvíčata”.

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Přestupový trh v Extralize: Davida Kašeho lanaří Sparta, Sobotka by mohl zůstat. Zlín posiluje, Kometa tratí 

Kdeco nám už teď naznačuje, že přestupové období před začátkem další sezóny bude letos mimořádně plodné. Jen co Sparta vyletěla z bojů o Masarykův pohár, už se v jejich organizaci mluví o velkých změnách.

Je to oficiální. Všech šest klubů Premier League opouští Superligu

Ve dnech minulých visela nad fotbalovou Evropou obrovská mračna. Vypadá to však, že se žádná ukrutná bouře konat nebude, všech šest týmů Premier League potvrdilo svou neúčast v nově vzniklé Superlize.

Absence Krejčího může být pro Spartu fatální! Variant na stopera již moc nezbývá

Pražská Sparta v úterý oznámila pro fanoušky nemilou zprávu. Ladislav Krejčí mladší má zlomeninu v zánártní kůstce na noze a sezóna 2020/21 pro něj skončila. Trenéru Pavlu Vrbovi tak vypadla další varianta na post stopera.