Spojte se s námi


Bojové sporty

Bývalý šampion UFC zaskočil fanoušky a loučí se s nimi. Pořád makám, ale výsledky se nedostavují, vyjádřil se Brandon Moreno

Ještě v polovině minulého roku byl šampionem UFC, nyní má ale Brandon Moreno na kontě dvě porážky v řadě a musí vymýšlet, co bude dál. Nyní ovšem fanoušky překvapil a minimálně na nějakou dobu se s nimi loučí.

Publikováno

dne

Ještě v polovině minulého roku byl šampionem UFC, nyní má ale Brandon Moreno na kontě dvě porážky v řadě a musí vymýšlet, co bude dál. Nyní ovšem fanoušky překvapil a minimálně na nějakou dobu se s nimi loučí.

Brandon Moreno píše velmi zajímavý příběh. V roce 2018 jej UFC propustilo, třebaže byl stále členem top 10 muší váhy. V roce 2019 se ale do organizace vrátil a o dva roky později se stal šampionem, když porazil Deivesona Figueireda.

Se svým brazilským rivalem posléze Mexičan svedl ještě další tři bitvy. Tu první ještě před tím, než se stal šampionem, nicméně ta skončila remízou a titul zůstal v rukou Brazilce. Tu třetí prohrál, před čtvrtou si střihl duel o prozatímní titul s Kai Kara-Francem, aby následně Figueireda v lednu 2023 porazil.

Titul si ale neužil dlouho. Další duel totiž nezvládl a přišel o něj. Porazil jej Alexandre Pantoja, posléze nestačil ani na Brandona Royvala. Poprvé od roku 2018 se dostal do pozice, kdy má na kontě dvě porážky v řadě.

Nyní je otázkou, co bude dál. Ve svých 30 letech do starého železa nepatří a rozhodně se chce rvát o titul, ideálně ho držet. Sám už učinil zásadní rozhodnutí, o které se podělil na sociálních sítích. Fanouškům zanechal poměrně dlouhý a obsáhlý vzkaz, kde svůj krok vysvětluje.

Brandon Moreno zaskočil fanoušky

„Myslím, že jsem dosáhl limitu. Jsem unavený. Není to úplné sbohem nebo tak něco. Jen na mě počkejte, buďte se mnou trpěliví a nechte mé tělo a mysl, aby se daly dohromady, vzpamatovaly se, uzdravily se a posléze se vrátím k tomu, co dělám,“ nechal se slyšet Brandon Moreno.

„Stále si myslím, že jsem neuvěřitelný bojovník. Mám všechny schopnosti a vlastnosti, abych byl znovu šampionem. Frustruje mě to, snažil jsem se vyhrávat, vyhýbal jsem se zraněním. Dal jsem těm zápasům celé své srdce, ale obě prohry byly těsné. Jeden soupeř skončil v nemocnici, druhého odváželi z arény na invalidním vozíku, ale nevyhrál jsem,“ dodal 30letý bojovník v osmiminutovém videu.

„Mám pocit, že jsem se dostal do bodu, kdy dřu, jsem oddaný, ale výsledky se zkrátka nedostavují. Je to frustrující. Mrzí mě to. Ale to, co mě dělá tím, kým jsem, je, že vždy najdu způsob, jak se vrátit. Jsem unavený z médií, stejných otázek, tlaku,“ hlásí bývalý šampion.

Vrátit se ovšem hodlá. Chce se na chvíli od MMA vzdálit, strávit čas s rodinou, odpočinout si a pak znovu zaútočit na titul.

Zdroj: MMA Fighting, Tapology

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.