Spojte se s námi


Bojové sporty

VIDEO: Bizár v UFC. Brazilec v zápase pokousal krajana, byl diskvalifikován a dostal padáka. Soupeř dostal bonus, otisky zubů si hned nechal vytetovat

UFC v noci nabídlo nečíslovaný turnaj, hvězdy organizace se opět představily v Apexu v Las Vegas. Hlavní tahák nabídl bitvu ženských es Rose Namajunas a Amandy Ribas, více se ale řeší premiéra dvou debutantů. Ta totiž nabídla bizár, jaký jsme v organizaci ještě nikdy neviděli.

Publikováno

dne

UFC v noci nabídlo nečíslovaný turnaj, hvězdy organizace se opět představily v Apexu v Las Vegas. Hlavní tahák nabídl bitvu ženských es Rose Namajunas a Amandy Ribas, více se ale řeší premiéra dvou debutantů. Ta totiž nabídla bizár, jaký jsme v organizaci ještě nikdy neviděli.

Rose Namajunas porazila na body Amandu Ribas a ukazuje, že i v muší váze má jen ty nejvyšší ambice. Bývalá šampionka slámové divize si tak po porážce napravila chuť a řekla si o žebříčkový posun.

Více než její výhra se ale řeší souboj dvou brazilských debutantů, který nabídl zcela nevídanou situaci. Vůbec poprvé se v UFC představili dvacetiletý Igor Severino (8-0) a pětadvacetiletý André Lima (7-0).

Oba Brazilci se dostali do organizace přes Dana White’s Contender Series a zdálo se, že největší organizace planety v nich získala zajímavé prospekty. Ostatně jejich sbírka ukončení je úchvatná. Čekalo se, že se o nich jednoho dne bude psát.

Že to ale bude po premiéře a kvůli tomuto? To nečekal nikdo. Severino totiž udělal naprostou hloupost. V průběhu druhého kola se do soupeře zakousl a zápas byl přerušen a následně ukončen. Kousnutí je totiž pochopitelně faul a Lima zvítězil po diskvalifikaci jeho mladšího krajana.

Tím ale celá situace neskončila. Naopak to byl teprve začátek velké šílenosti, která se měla rozjet. Vzhledem k tomu, že se kousnutí stalo rychle virálem, na to UFC skvěle zareagovalo a stejně tak i pokousaný Lima.

UFC na bizár reagovalo skvěle, pokousaný Lima taktéž

Pes, který štěká, nekouše? Tak jisté je, že minimálně prozatím Igor Severino nejenže doštěkal, ale také dokousal v UFC, jelikož dle několika zámořských médií sám šéf organizace Dana White prozradil, že mladý bojovník dostal padáka.

Na sociálních sítích se posléze začala objevovat fotografie paže Andrého Limy, kde jsou otisknuté zuby soupeře. Ten dostal mimochodem od organizace bonus za pokousání večera. Tím se nemůže chlubit nikdo jiný. Z peněz má určitě radost. A rozhodl se je zajímavě využít.

Hned po zápase šel Lima za tatérem, kde si nechal otisky zubů svého soupeře vytetovat se slovy, že dostal bonus za to, že byl pokousán. Inu, něco takového už zřejmě znovu neuvidíme.

„Pokud jste frustrovaí a chcete pryč ze zápasu, je několik možností, jak to udělat. Ale to nejhorší, co můžete udělat, je pokousat soupeře. Teď tě to může stát největší příležitost ve tvém životě,“ nechal se slyšet Dana White v reakci na kousnutí.

Zdroj: UFC, Tapology, Twitter, Instagram

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.