Spojte se s námi


Bojové sporty

Bylo to už za hranou? Při bitce po tiskovce vyfasoval ránu i promotér Oktagonu, Ondřej Novotný na celou situaci reaguje

V sobotu v 18:00 se dočkáme galavečera OKTAGON 53, který se koná v Německu. Dusno však bylo ještě den před ním na tiskové konferenci. Do sebe se totiž pustili Cihad Akipa a Ivica Trušček. Dělo schytal i jeden z promotérů. Co na to Ondřej Novotný?

Publikováno

dne

V sobotu v 18:00 se dočkáme galavečera OKTAGON 53, který se koná v Německu. Dusno však bylo ještě den před ním na tiskové konferenci. Do sebe se totiž pustili Cihad Akipa a Ivica Trušček. Dělo schytal i jeden z promotérů. Co na to Ondřej Novotný?

zdarma přenos Oktagon 53

nechybí přenosy Fotbalu, NHL a další

Spustit přenos s bonusem
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

OKTAGON 53 nabízí velmi zajímavý program. Turnaj je pochopitelně cílen primárně na německé publikum, jenže na své si přijdou i čeští fanoušci. Velký návrat totiž čeká Miroslava Brože, do akce půjde také Jan Malach, ukáží se Jan Fajk či veterán Jaroslav Pokorný.

Debut v organizaci čeká talentovaného mladíka Jakuba Batfalského, který se organizaci upsal po odchodu z RFA. Chtěl bojovat v první lize, teď se do ní dostal. Nicméně zbytek karty patří spíše německému publiku.

Hlavní zápas obstarají šampionka Katharina Dalisda, kterou čeká první obhajoba, v níž chce bitvu ukončit do tří kol, a vyzyvatelka Eva Dourthe. V pátek večer si však o pozornost řekla jiná esa. Celou předturnajovou tiskovku totiž ovládli Cihad Akipa a Ivica Trušček.

Akipa i Trušček do sebe v podstatě celou tiskovou konferenci šili. Přestřelovali se. Když pak došlo na staredown, čekala se velká intenzita. Ta však předčila očekávání, když borci neudrželi nervy a pustili se do sebe.

Za zmínku stojí, že Trušček měl na nose brýle. O to nebezpečnější atak ze strany Akipy byl. Důvod konfliktu? Lajk na sociálních sítích. Kdo by to byl řekl. Nelze se divit, že se nejen Akipa, ale i Oktagon octl pod palbou kritiky.

Ondřej Novotný reaguje na bitku při staredownu

Jakmile se do sebe Ivica Trušček a Cihad Akipa pustili, přišla reakce. Oba bojovníky se od sebe snažili odtrhnout nejen promotéři Palo Neruda a Ondřej Novotný, ale také ochranka, která byla na místě.

Právě hlavní tvář Oktagonu se k celému konfliktu vyjádřila na sociálních sítích. Kdo by čekal nějaké velké odsouzení, ten by byl zklamaný. Přesto šéf organizace vypíchl detail, který možná mnoho lidí při konfliktu nepostřehlo.

„Mela na tiskovce a Palo (Neruda) dostal dělo,“ upozornil Ondřej Novotný na fakt, že od Akipy schytal ránu také jeho kolega, s nímž Oktagon zakládal.

„Sotva člověk přiletí, tak padají facky. Zajímavá tiskovka, horká krev v některých duelech. Akipa vs. Trušček a Dulatov vs. Palaiologos mají určitě ještě větší náboj než doteď. Každopádně, „boyz are back in town“ a můžeme se těšit na skvělý turnaj s pěti českými zápasníky a jedním slovenským,“ uzavřel téma.

Zdroj: Oktagon MMA, Instagram, Ondřej Novotný

Reklama

Oblíbené