Reklama

Bělorusko vs. Slovensko: Preview a tipy na sázení

Už je to tady! Již v pátek začíná další mistrovství světa v hokeji a hned během prvního šampionátu se mimo Českou republiku poprvé představí také výběr Slovenska. Naše sousedy čeká utkání s Běloruskem. Co od něj očekávat?

Zdroj: Jan Beneš, Český hokej

Již v pátek bude zahájeno 84. mistrovství světa v hokeji a mimo zápas České republiky se můžeme těšit také na utkání sousedů ze Slovenska. Ty na úvod čeká souboj s Běloruskem.

Sázkové kanceláře mírně favorizují slovenský výběr a rozhodně právem. Nutno však zmínit, že kurz je zřejmě o něco vyšší, než by měl být. U Tipsportu lze na výhru Slovenska vsadit v kurzu 2.28, což se rozhodně vyplatí.

Slováci za sebou mají více vydařenou přípravu, rovněž mají lépe poskládaný kádr než Bělorusové.

V přípravě na MS se Slovensko pravidelně utkávalo s výběry Rakouska, Německa, Lotyšska a České republiky, zatímco Bělorusko mělo zápasy s Kazachstánem, Německem, Ruskem či B-týmem Ruska, Maďarskem či Rakouskem.

Slováci od dubna odehráli 8 utkání, v nichž prohráli pouze třikrát, z toho dvakrát s výběrem České republiky (2:1 a 2:0), jednou po prodloužení padlo s Lotyšskem v prvním přípravném utkání.

To Bělorusové absolvovali zápasů 7 a třikrát vyhráli, čtyřikrát prohráli. V jednom ze dvou utkání porazili Německo, jinak si jen těsně poradili s výběrem Maďarska a vcelku suverénně smetli Rakousko. V posledním zápase je však porazil Kazachstán 2:0.

Nelze očekávat, že Slovensko bude na letošním šampionátu útočit na medaile. Rozhodně by ale neměl udělat ostudu. Slovenský výběr působí kompaktně a vyváženě, na Bělorusko by to rozhodně mělo stačit, i kdyby jen o kousek.

Tip na sázení | Slovensko vyhraje v kurzu 2.28 u Tipsportu

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené