Spojte se s námi


Bojové sporty

Attila má o angažování Gábora Borásose v ACA jasno! Když tam vezmou nějakého cizince, tak ho tam berou spíše jako potravu pro své zápasníky, řekl

Gábor Boráros se rozhodl odejít do ruské organizace ACA. V ní bude moci po delší pauze zápasit, protože v Oktagonu to nebylo od sázkařské aféry možné. Attila Végh nyní řekl svůj názor na to, jak Gábora v Rusku budou brát a co může očekávat.

Publikováno

dne

Gábor Boráros se rozhodl odejít do ruské organizace ACA. V ní bude moci po delší pauze zápasit, protože v Oktagonu to nebylo od sázkařské aféry možné. Attila Végh nyní řekl svůj názor na to, jak Gábora v Rusku budou brát a co může očekávat.

Nové angažmá Gábora Borárose jej opět dostalo na titulky sportovních webů. Slovensko-maďarský MMA zápasník je stále ve stáji Oktagonu. Ten mu ale nechce dát další zápas do momentu, kdy bude očištěný ze sázkařské kauzy.

Svým moderováním v konkurenční RFA promotéry pořádně nahněval, zápas v organizaci ale zatím mít nemůže, protože by tím porušil platnou smlouvu v Oktagonu a čekalo by jej běhání po soudech.

Boráros si nicméně potřebuje něčím vydělávat a požádal tak promotéry o uvolnění do ruské ACA. Ta přispěchala se zajímavou nabídkou a když Novotný s Nerudou kývli, mohl v ní podepsat smlouvu.

Fanoušci se ptají, proč taková organizace po Gáborovi skočila a Attila Végh nyní vyjádřil svůj názor, který koresponduje s tím, co se v podstatě očekávalo.

Attila Végh o Gáborovi v ACA

„Většinou, a je to jen můj názor, když tam vezmou nějakého cizince, tak ho tam berou spíše jako potravu pro své zápasníky,“ řekl v rozhovoru pro TV JOJ. Z pohledu Borárose to ale nemusí být špatný krok.

„Bojovník se dívá na to, s kým jde bojovat, kolik za to dostane a kde to bude. To je celé,“ dodal příští soupeř Karlose Vémoly. Pokud tedy Boráros dostane dobré peníze, nebude mu v jeho věku a perspektivě vadit, když nebude pravidelně vítězit.

V ruské organizaci působí i jeho třiatřicetiletý krajan Tomáš Deák. Ten to v ní má aktuálně 3:2 a již tento pátek jej čeká zápas proti Magomedu Bibulatovovi, který v kariéře prohrál pouze třikrát.

Zdroj: TV JOJ, Sherdog, MMA Shorties

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.