Spojte se s námi


Bojové sporty

Boráros a jeho nové angažmá v ACA? Pustili jsme ho s naším souhlasem, ale upozorňoval jsem ho na to, jaké rizika zápasení v Rusku přináší, řekl Neruda z Oktagonu

Okolo Gábora Borárose se toho v minulém roce napsalo mnoho. Tím posledním bylo jeho působení v RFA, což je konkurence Oktagonu, který jej dlouhodobě podporuje finančně. Nyní ale překvapil svým podpisem smlouvy v ruské ACA. Co k tomu řekl promotér Oktagonu Pavol Neruda?

Publikováno

dne

Okolo Gábora Borárose se toho v minulém roce napsalo mnoho. Tím posledním bylo jeho působení v RFA, což je konkurence Oktagonu, který jej dlouhodobě podporuje finančně. Nyní ale překvapil svým podpisem smlouvy v ruské ACA. Co k tomu řekl promotér Oktagonu Pavol Neruda?

Gábor Boráros je s Oktagonem spjatý od samotného začátku. Ondřej Novotný s Pavolem Nerudou na něj nedali dopustit a i když byl z formy, stále hovořili o tom, že jakmile bude chtít, dostane další šance ukázat, co v něm je.

Jednání s Gáborem nejsou snadná, v poslední době ale měl několik kauz, čímž se na jeho jméno vrhnul poněkud tmavý stín. Tím největším je sázkařská kauza, kvůli které dostal v Oktagonu stopku.

Během ní ale Gábora i nadále finančně podporoval. Stopka ale přišla v moment, kdy promotérům zavolal s tím, že bude spolupracovat s RFA, kterou nemají zástupci Oktagonu v lásce.

„Je to za čárou. Hlavně lidsky. Kdo s čím zachází, s tím taky schází. Když skončíš v náruči Jidáše, co z tebe dělá největší m***u, a pak jsi s ním největší kámoš pro pár mizerných zlaťáků, tak to o tobě a tvé situaci si něco vypovídá,“ řekl v prosinci Novotný.

V RFA Gábor moderoval turnaj v Maďarsku a blíží se i jeho start v kleci. Promotér Boris Marhanský sliboval velký zápas, avšak kvůli trvající smlouvě v Oktagonu ještě musí počkat. Čekalo by jej totiž poměrně nepřijemné běhání po soudech.

Boráros a jeho přestup do ACA

Přesto jej ale v kleci brzy uvidíme. Boráros je novou posilou ruské organizace ACA. Fanoušky pochopitelně zajímalo, co na to řeknou v Oktagonu, ti o tom ale byli informováni a dokonce mu povolili start, i když má u jich stále platnou smlouvu.

„Gábor nám volal a řekl, že dostal nabídku a jestli bychom ho pustili. Rozhodli jsme se, že ano, protože u nás má kvůli té sázkařské kauze strašně komplikované zápasit.

Nějakým způsobem přišel o příjmy – nemá sponzory, ani zápasy. Pustili jsme ho tedy s naším souhlasem, ale upozorňoval jsem ho na to, jaké rizika zápasení v Rusku přináší. On si toho je údajně vědom,“ řekl Neruda pro Sport.cz.

Zdroj: Sport.cz

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.