Spojte se s námi


Hokej

Ať se do nás klidně opřou, je mi to jedno. My jedeme do Třince vyhrát, nic jiného nás nezajímá, řekl Krejčík před šestým duelem

Pražská Sparta nezvládla páté utkání semifinálové série s Třincem, když prohrála 2:3. Série se tak přesouvá do Slezska, kde se Oceláři pokusí o vyrovnání na 3:3. Co po posledním pátém utkání řekl obránce Sparty Jakub Krejčík?

Publikováno

dne

Pražská Sparta nezvládla páté utkání semifinálové série s Třincem, když prohrála 2:3. Série se tak přesouvá do Slezska, kde se Oceláři pokusí o vyrovnání na 3:3. Co po posledním pátém utkání řekl obránce Sparty Jakub Krejčík?

Vsaďte si s bonusem a získejte 500 Kč zdarma

Vsadit si
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Sparta na svém ledě nedokázala ukončit semifinálovou sérii s Třincem a prohrála 2:3. Oceláři přitom po celou dobu tahali za delší konec provazu, přičemž už od první třetiny vedli po gólech Marka Daňa a Mariána Adámka 2:0.

Až jednu sekundu před sirénou ukončující druhou třetinu se jí podařilo snížit, když se prosadil Filip Chlapík. Tři a půl minuty před koncem třetí periody ale znovu inkasovala, dvougólový náskok Třinci vrátil Kanaďana Adam Helewka.

V čase 57:15 snížil znovu na rozdíl jediné branky Chlapík. Ani ne minutu po něm skóroval Michal Moravčík, jenž dokonce vyrovnal na 3:3. Jak ale poté video prokázalo, gólu předcházel faul na brankáře Ocelářů Ondřeje Kacetla.

Pražané tedy prohráli druhý zápas v řadě, dramatická semifinálová série bude pokračovat šestým vzájemným měřením sil v Třinci.

Nutno dodat, na prvním gólu Chlapíka se asistencí podílel obránce Jakub Krejčík, jenž posléze uplynulý pátý zápas zhodnotil v rozhovoru na webu Sparty. Ten mimo jiné uvedl, že zlepšení v závěru zápasu je pouze hodně malá náplast za nepovedený start do utkání.

Není proč se bát, do Třince jedeme vyhrát, míní Krejčík

„Je to jako čtvrtý zápas v bledě modrém. Musíme začít hned od začátku, šlapat do toho a hrát náš hokej, který nám umožnil vést 3:2 v sérii. Není proč se bát, jedeme do Třince vyhrát,“ uvedl Krejčík s tím, že Sparta znovu musí hrát hru, která ji vyhovuje.

„Emoce nahoru a dolů. Je to hokej, může se stát cokoliv. My do poslední chvíle věříme, že gól dáme. Tentokrát se nám to nepovedlo. Měli jsme ale info od videokouče, že tam kontakt byl, takže jsme jen čekali na verdikt,“ dodal k situaci v závěru pátého klání.

Následující pátý zápas bude pochopitelně pro vývoj série opět klíčový. Třinec se znovu pokusí odvrátit konec sezóny a vyrovnat stav semifinále na 3:3. Sparta naproti tomu nechce dovolit sedmý zápas. Jak Krejčík odpověděl na otázku, zda čeká, jestli se Třinec jeho tým znovu pokusí rozhodit?

„Ať se (do nás) opřou, nám je to jedno. My se soustředíme na sebe, nic jiného nás nezajímá,“ uvedl závěrem bek Sparty.

Zdroj: Tipsport Extraliga, HC Sparta Praha

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.