Spojte se s námi


Bojové sporty

Americká kráska si jako „Ring girl“ vydělává víc než hvězdy UFC

„Ring girls“, tedy dívky v oktagonu, jsou neodmyslitelnou součástí bojových umění a bývají středem pozornosti během galavečerů ve většině bojových organizací. Kolik si vydělávají ty nejkrásnější dívky v UFC?

Publikováno

dne

Ring girls“, tedy dívky v oktagonu, jsou neodmyslitelnou součástí bojových umění a bývají středem pozornosti během galavečerů ve většině bojových organizací. Kolik si vydělávají ty nejkrásnější dívky v UFC?

Ring girls jsou neodmyslitelnou součástí bojových umění

Nejsou to jen bojovníci UFC, kdo může těžit z vzestupu tohoto sportu a vydělávání velkého jmění. „Ring girl“ UFC Brittney Palmer si vydělává více jak většina bojovníků v rámci světové organizace včetně některých šampionů.

Minulý víkend proběhl galavečer s názvem UFC 274, kde se v hlavním zápase večera představili Charles Oliveira a Justin Gaethje. Oba si za titulovou bitvu o pás šampiona lehké váhy údajně vydělali každý přes půl milionu dolarů.

Nejznámější ring girl Brittney Palmer si vydělává víc než šampioni UFC

Oba hlavní aktéři ale mohou blednout závistí ve srovnání s „ring girl“ Brittney Palmer, pokud jde o roční výdělky. Přestože se díky v poslední době stále se zvyšujícím požadavkům MMA bojovníků na platy finanční výplaty pro zápasníky zlepšily, možná je lukrativnější být tváří organizace bez obdržených ran do hlavy.

34letá Palmer je jednou z nejdéle sloužících dívek v UFC, která je ženou mnoha kvalit. Vyzkoušela si totiž i tréninky MMA. Krásná brunetka si však doplňuje své jmění také účtem na předplatném obsahu pro dospělé OnlyFans, jehož hodnota se odhaduje na zhruba 4 miliony liber.

Rodačka ze San Diega již sdílela více než 900 příspěvků včetně odvážných videí, fotografií a blogových příspěvků. Palmer inspirovala další dívky z UFC Octagonu, jako je například Arianny Celeste, aby se chopila příležitosti využít své slávy díky účasti na galavečerech UFC.

Palmer je ženou mnoha talentů

Palmer, která se může pochlubit více než 1,2 miliony fanoušků na Instagramu, je trojnásobnou vítězkou „Ring Girl of the Year“ na World MMA Awards. Objevila se také na titulní straně Playboye a spolupracovala s dalšími významnými značkami, jako je například Reebok.

Kráska ale zjevně netěží jen ze svého vzhledu. V posledních letech si přivydělává jako umělkyně a prodává svá výtvarná díla prostřednictvím svých webových stránek. Daily Star uvádí, že dokonce prodala část své sbírky v přepočtu za více než půl milionu českých korun. Při pohledu na její díla je nutno dodat, že má rozhodně talent.

Ona a Celeste nejsou zdaleka jediné ženské postavy z celého UFC, které si v posledních letech založily účet pro dospělé na Only Fans. Zápasnice Paige VanZant si vydělala lukrativní živobytí prodejem svého obsahu a prohlásila, že účet dokázal vydělávat mnohem lépe, než její zápasy v UFC.

Zdroj: Daily Star, Twitter, Instagram

Reklama

Bojové sporty

Smith o McGregorovi: Štve mě, že může vyskočit z testovacího programu, nadopovat se a pak se zase vrátit

Od posledního zápasu Conora McGregora uplynulo více než šestnáct měsíců. Ir se nyní chce vrátit, kolem jeho osoby se ovšem šíří spekulace o možném dopingu. Tu ještě více nafoukl jeho sok Anthony Smith, který řekl svůj názor na tuto situaci.

Publikováno

dne

Od posledního zápasu Conora McGregora uplynulo více než šestnáct měsíců. Ir se nyní chce vrátit, kolem jeho osoby se ovšem šíří spekulace o možném dopingu. Tu ještě více nafoukl Anthony Smith, který řekl svůj názor na tuto situaci.

Poslední souboj s Dustinem Poirierem nedopadl pro Ira dobře. Conor McGregor se vážně zranil a byla před ním dlouhá pauza. Ta se nyní pomalu chýlí ke svému konci.

McGregor ovšem během pauzy vystoupil z antidopingového programu, což vzbudilo obrovské množství reakcí. Navíc se začaly objevovat i spekulace o dopingu.

Těm nahrává i zdravotní stav Ira, který výrazně nabral na váze a dle mnohých se uzdravil až příliš rychle. Jedním z jeho kritiků je Anthony Smith.

Ten v rozhovoru s Michaelem Bispingem v podstatě řekl, že Ir dopuje.“To, že se stáhl z testovacího programu USADA, mi neskutečně vadí. Existuje jen jeden důvod, proč byste to udělali. Vypadá hodně nabušeně.

Pořád vidíte videa, jak pózuje před zrcadly a křičí, že je obrovský. Uzdravil se opravdu rychle. Jako fakt rychle. Chris Weidman se ze zlomené nohy ještě pořádně nezotavil. Dnes jsem s Weidmanem mluvil. Pořád s tím má nějaké problémy.

Stále se snaží dostat zpátky, ale jde to špatně. Andersonovi Silvovi to trvalo také dlouho. Každý, kdo si zlomil nohu, tak se vracel hodně pomalu. Zdá se, že Conor se  uzdravil docela rychle.

Jen mě štve, že může vyskočit z testovacího programu, nadopovat se čímkoli, co má v sobě, a pak se zase vrátit do testovacího programu a nikdo mu do toho nekecá? Já nevím. Je to divný. Tohle mi vadí,” řekl Smith.

Sám McGregor se již proti tomuto nařknutí ohradil s tím, že vše bylo předem domluveno a nastaveno. Vysvětlením tak může být to, že zkrátka nechtěl absolvovat zbytečné kontroly, které nejsou nikterak příjemné.

Zdroj: Beleive In Me, MMA Shorties

Pokračovat ve čtení

Bojové sporty

Kdy bude mít Sivák další zápas? Jeho manažer popsal situaci ohledně Keity, Růžičky či Buchingera

Václav Sivák je jedním z nejprobíranějších lidí z odvětví bojových sportů posledních dní. Mladý zápasník má za sebou další výhry a před ním velké množství žádaných zápasů. S kým uvidíme Siváka bojovat příště? Na to se snažil odpovědět jeho manažer.

Publikováno

dne

Václav Sivák je jedním z nejprobíranějších lidí z odvětví bojových sportů posledních dní. Mladý zápasník má za sebou další výhry a před ním velké množství žádaných zápasů. S kým uvidíme Siváka bojovat příště? Na to se snažil odpovědět jeho manažer.

Václav Sivák se ukázal na turnaji RFA a následně i na Heroes Gate. V obou organizacích bez větších potíží zvítězil a mluví se tím pádem o tom, kdo bude další.

Jeho další zápas je oznámený, 27. prosince se má ukázat proti Tomáši Deákovi. Avšak spekuluje se o tom, že na zápas nakonec nedojde.

„Myslím si, že ze zápasu sejde, co nevidět to bude oficiální, myslím si, že se Vaška bojí, nic jiného v tom nevidím. Určitě chceme ale zápasit, chceme dobré jméno.

Pokud máme jít s MMA zápasníkem v boxu, ať je to top MMA zápasník. Vašek přišel, proč si nedat box s Buchingerem. To by mohlo být pro diváky atraktivní,“ řekl v rozhovoru pro Kaocko.cz Sivákův manažer Adrian Smrčka.

Vysněných jmen je více. Tedy zejména z pohledu atraktivity zápasu. Nově se mluví o souboji s Losenem Keitou, předtím ještě s Tadeášem Růžičkou či s Lubošek Lesákem.

Zejména poslední dva zápasy jsou v následujícím roce velmi pravděpodobné. Co ale Keita? Sivák si za zápas v MMA řekl milion korun, tím pádem mu to buď organizace dá, nebo bude zápas v jiných pravidlech.

Dle Srmčky Oktagon o zápas stál na posledním turnaji roku, přičemž se to z logických důvodů nedá zrovna stíhat. Pokud tedy tento zápas uvidíme, tak až v příštím roce.

„Další šampion MMA má potřebu Vaška vyzývat. Tohle se odrazilo na Heroes Gate, když jsme to v pátek řešili s Ondrou Novotným, zda jde o reálnou výzvu. Ondra by stál o ten zápas na 30.12., což je maraton, který nejde stihnout a Keita je velice dobrý soupeř.

Vašek nebyl před zápasem na Heroes Gate v klidu, řešil se Keita, rukavice, peníze, do toho se řešil Deák, k tomu jsme odmítli zápas v Belgii. Těch nabídek je hodně, chceme šest zápasů ročně, ne dvanáct,“ dodal.

Zdroj: Kaocko.cz

Pokračovat ve čtení

Bojové sporty

McGregor nejrychleji vydělávajícím bojovníkem planety. Kolik si vydělal za minutu svého zápasu?

Conor McGregor byl jmenován nejrychleji vydělávajícím bojovníkem planety před Canelem Alvarezem a Tysonem Furym. Ani Jake Paul si v tomto ohledu nevede vůbec špatně.

Publikováno

dne

Conor McGregor byl jmenován nejrychleji vydělávajícím bojovníkem planety před Canelem Alvarezem a Tysonem Furym. Ani Jake Paul si v tomto ohledu nevede vůbec špatně.

McGregor nejrychleji vydělávajícím sportovcem posledních dvou let

Irská megastar Conor McGregor nezápasil od července roku 2021, kdy si zlomil lýtkovou kost během trilogie s Dustinem Poirirerem na UFC 264. Nyní už se nachází ve fázi plné rekonvalescence a je téměř zpět v plné kondici.

Dvě prohry, pouhých dvanáct minut v kleci v posledních dvou letech a nepříjemné zranění. S tím vším se musela legenda smíšených bojových umění potýkat. Situaci však poněkud mírní skutečnost, s kterou přišel server Talksport.

Výše uvedený zdroj tvrdí, že přestože McGregor není v posledních letech zrovna dvakrát aktivním bojovníkem, když ve zmíněném období absolvoval pouze dvě prohry se zmíněným Poirierem, i tak je nejrychleji vydělávajícím bojovníkem planety. Za minutu svého pobytu v oktagonu vydělal údajně 150 milionů českých korun.

Daleko za irskou MMA legendou je mexický boxer Canelo Alvarez

To je mnohem více než boxer Canelo Alvarez, který se v roce 2022 umístil na druhém místě seznamu „nejrychleji vydělávajících sportovců“. Ten za jednu minutu mezi provazy vydělal 37 milionů Kč.

Mexická boxerská legenda se pokusila v květnu tohoto roku vstoupit do vod Super polotěžké váhy, kde vyzvala v boji o titul WBA Dmitry Bivola. Neporažený Rus byl ale příliš velké sousto a Canelo si připsal druhou prohru kariéry. V září pak dokončil trilogii s Golovkinem, kde obhájil tituly Super střední váhy WBA, WBC, WBO a IBF.

První trojku uzavírá Tyson Fury, slušná čísla má i Jake Paul

Dvojici bojovníků doplňuje těžká váha Tyson Fury. Ten uzavírá první trojku nejrychleji vydělávajících zápasníků planety s výdělkem 27 milionů Kč za 60 vteřin strávených v ringu. Britská boxerská legenda sice vyhlásila odchod do bojového důchodu, své rozhodnutí ale opět odvolal.

Gypsy Kinga jsme naposledy viděli v květnu tohoto roku, když vyprodal v bitvě o Británii londýnský svatostánek Wembley. Soupeřem mu byl britský boxer Dyllian Whyte, který s Furym vydržel pouhých šest kol, než ukončil zápas drtivý knokaut neporažené legendy.

Blízko k číslům výše zmiňovaných legend bojových sportů se dostal Jake Paul. Ten vydělal za stejné časové období úctyhodných 18 milionů českých korun. Mladičký youtuber před necelým měsícem šokoval svět bojových umění, když v boxerském zápase porazil legendárního MMA zápasníka Andersona Silvu a zůstává stále neporažený.

Zdroj: Talksport, Wikipedia

Pokračovat ve čtení

Oblíbené