Spojte se s námi


Bojové sporty

Americká kráska si jako „Ring girl“ vydělává víc než hvězdy UFC

„Ring girls“, tedy dívky v oktagonu, jsou neodmyslitelnou součástí bojových umění a bývají středem pozornosti během galavečerů ve většině bojových organizací. Kolik si vydělávají ty nejkrásnější dívky v UFC?

Publikováno

dne

Ring girls“, tedy dívky v oktagonu, jsou neodmyslitelnou součástí bojových umění a bývají středem pozornosti během galavečerů ve většině bojových organizací. Kolik si vydělávají ty nejkrásnější dívky v UFC?

Ring girls jsou neodmyslitelnou součástí bojových umění

Nejsou to jen bojovníci UFC, kdo může těžit z vzestupu tohoto sportu a vydělávání velkého jmění. „Ring girl“ UFC Brittney Palmer si vydělává více jak většina bojovníků v rámci světové organizace včetně některých šampionů.

Minulý víkend proběhl galavečer s názvem UFC 274, kde se v hlavním zápase večera představili Charles Oliveira a Justin Gaethje. Oba si za titulovou bitvu o pás šampiona lehké váhy údajně vydělali každý přes půl milionu dolarů.

Nejznámější ring girl Brittney Palmer si vydělává víc než šampioni UFC

Oba hlavní aktéři ale mohou blednout závistí ve srovnání s „ring girl“ Brittney Palmer, pokud jde o roční výdělky. Přestože se díky v poslední době stále se zvyšujícím požadavkům MMA bojovníků na platy finanční výplaty pro zápasníky zlepšily, možná je lukrativnější být tváří organizace bez obdržených ran do hlavy.

34letá Palmer je jednou z nejdéle sloužících dívek v UFC, která je ženou mnoha kvalit. Vyzkoušela si totiž i tréninky MMA. Krásná brunetka si však doplňuje své jmění také účtem na předplatném obsahu pro dospělé OnlyFans, jehož hodnota se odhaduje na zhruba 4 miliony liber.

Rodačka ze San Diega již sdílela více než 900 příspěvků včetně odvážných videí, fotografií a blogových příspěvků. Palmer inspirovala další dívky z UFC Octagonu, jako je například Arianny Celeste, aby se chopila příležitosti využít své slávy díky účasti na galavečerech UFC.

Palmer je ženou mnoha talentů

Palmer, která se může pochlubit více než 1,2 miliony fanoušků na Instagramu, je trojnásobnou vítězkou „Ring Girl of the Year“ na World MMA Awards. Objevila se také na titulní straně Playboye a spolupracovala s dalšími významnými značkami, jako je například Reebok.

Kráska ale zjevně netěží jen ze svého vzhledu. V posledních letech si přivydělává jako umělkyně a prodává svá výtvarná díla prostřednictvím svých webových stránek. Daily Star uvádí, že dokonce prodala část své sbírky v přepočtu za více než půl milionu českých korun. Při pohledu na její díla je nutno dodat, že má rozhodně talent.

Ona a Celeste nejsou zdaleka jediné ženské postavy z celého UFC, které si v posledních letech založily účet pro dospělé na Only Fans. Zápasnice Paige VanZant si vydělala lukrativní živobytí prodejem svého obsahu a prohlásila, že účet dokázal vydělávat mnohem lépe, než její zápasy v UFC.

Zdroj: Daily Star, Twitter, Instagram

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.