Spojte se s námi


Bojové sporty

Americká kráska si jako „Ring girl“ vydělává víc než hvězdy UFC

„Ring girls“, tedy dívky v oktagonu, jsou neodmyslitelnou součástí bojových umění a bývají středem pozornosti během galavečerů ve většině bojových organizací. Kolik si vydělávají ty nejkrásnější dívky v UFC?

Publikováno

dne

Ring girls“, tedy dívky v oktagonu, jsou neodmyslitelnou součástí bojových umění a bývají středem pozornosti během galavečerů ve většině bojových organizací. Kolik si vydělávají ty nejkrásnější dívky v UFC?

Ring girls jsou neodmyslitelnou součástí bojových umění

Nejsou to jen bojovníci UFC, kdo může těžit z vzestupu tohoto sportu a vydělávání velkého jmění. „Ring girl“ UFC Brittney Palmer si vydělává více jak většina bojovníků v rámci světové organizace včetně některých šampionů.

Minulý víkend proběhl galavečer s názvem UFC 274, kde se v hlavním zápase večera představili Charles Oliveira a Justin Gaethje. Oba si za titulovou bitvu o pás šampiona lehké váhy údajně vydělali každý přes půl milionu dolarů.

Nejznámější ring girl Brittney Palmer si vydělává víc než šampioni UFC

Oba hlavní aktéři ale mohou blednout závistí ve srovnání s „ring girl“ Brittney Palmer, pokud jde o roční výdělky. Přestože se díky v poslední době stále se zvyšujícím požadavkům MMA bojovníků na platy finanční výplaty pro zápasníky zlepšily, možná je lukrativnější být tváří organizace bez obdržených ran do hlavy.

34letá Palmer je jednou z nejdéle sloužících dívek v UFC, která je ženou mnoha kvalit. Vyzkoušela si totiž i tréninky MMA. Krásná brunetka si však doplňuje své jmění také účtem na předplatném obsahu pro dospělé OnlyFans, jehož hodnota se odhaduje na zhruba 4 miliony liber.

Rodačka ze San Diega již sdílela více než 900 příspěvků včetně odvážných videí, fotografií a blogových příspěvků. Palmer inspirovala další dívky z UFC Octagonu, jako je například Arianny Celeste, aby se chopila příležitosti využít své slávy díky účasti na galavečerech UFC.

Palmer je ženou mnoha talentů

Palmer, která se může pochlubit více než 1,2 miliony fanoušků na Instagramu, je trojnásobnou vítězkou „Ring Girl of the Year“ na World MMA Awards. Objevila se také na titulní straně Playboye a spolupracovala s dalšími významnými značkami, jako je například Reebok.

Kráska ale zjevně netěží jen ze svého vzhledu. V posledních letech si přivydělává jako umělkyně a prodává svá výtvarná díla prostřednictvím svých webových stránek. Daily Star uvádí, že dokonce prodala část své sbírky v přepočtu za více než půl milionu českých korun. Při pohledu na její díla je nutno dodat, že má rozhodně talent.

Ona a Celeste nejsou zdaleka jediné ženské postavy z celého UFC, které si v posledních letech založily účet pro dospělé na Only Fans. Zápasnice Paige VanZant si vydělala lukrativní živobytí prodejem svého obsahu a prohlásila, že účet dokázal vydělávat mnohem lépe, než její zápasy v UFC.

Zdroj: Daily Star, Twitter, Instagram

Reklama

Bojové sporty

Mikulášek bučení diváků po své výhře otočil skvělou řečí v aplaus. Vždycky jsem outsider, nejsem čokoláda, aby mě měl každý rád, má jasno

Václav Mikulášek zlomil šňůru proher a konečně vyhrál. V boxerském zápase před zaplněnou O2 arénou porazil na body navrátilce Michala Kotalíka. Poté, co byl vyhlášen jako vítěz, diváci začali bučet. Svou řečí si však získal aplaus. Situaci komentoval také na tiskové konferenci.

Publikováno

dne

Václav Mikulášek zlomil šňůru proher a konečně vyhrál. V boxerském zápase před zaplněnou O2 arénou porazil na body navrátilce Michala Kotalíka. Poté, co byl vyhlášen jako vítěz, diváci začali bučet. Svou řečí si však získal aplaus. Situaci komentoval také na tiskové konferenci.

A je to doma. Baba Jaga se představil v disciplíně, která je mu vlastní, a šlo to znát. V zápase s Michalem Kotalíkem působil uvolněně, zápas si užíval, třebaže si poranil ruku. Dal do toho maximum a nakonec zvítězil.

Zápas to však byl těsný. Kotalík si přál remízu, Václav Mikulášek by ji také dokázal pochopit. Zaplněná O2 arena byla na straně bojovníka, který ještě poměrně nedávno ani nebyl na svobodě.

Když tedy byl jako vítěz oznámen Mikulášek, začala hala bučet. Baba Jaga se však ujal mikrofonu a skvělou řečí proměnil bučení v aplaus.

„Tohle si zaslouží kluci z Oktagonu? Tohle si zaslouží Michal? On si zaslouží velký aplaus, čtyři roky nezápasil a udělal dobrý zápas. Lituju, že nevyhrál váš favorit. Bohužel, vyhrál jsem já a děkuju všem. Poslední dva měsíce pro mě byly peklo, neumíte si ani představit, čím vším jsem si procházel,“ nechal se v ringu slyšet Mikulášek.

Mimo to poděkoval týmu okolo Kotalíka i Kotalíkovi samotnému: „Kámo, tohle je teprve začátek. Věřím, že ještě uděláš velké výkony. Jsem vděčný a s respektem ti děkuju za tenhle zápas.“

Celá situace se pochopitelně řešila také na tiskové konferenci. Mikulášek na ní prohlásil, že je mu jedno, co si o něm kdo myslí. Použil svůj oblíbený citát, který zní, že není čokoláda, aby jej měl každý rád. Dokonce se přirovnal k čokoládě s čili, kterou si málokdo koupí.

„Vždycky jsem outsider. Nikdy nejsem favorit. Od začátku, kdy jsem přišel do Oktagonu, jsem outsider a jsem za to vděčný. Je to pro mě motivace makat a dělat věci jinak. Každá příprava je takový film a výsledek moje premiéra,“ vyjádřil se Baba Jaga.

A jeho příští soupeř? Už si řekl o Chucka Norrise a godzillu, chápe však, že ani jednoho z těchto soupeřů nemůže Oktagon sehnat. Nyní si ovšem může vychutnat naplno pocit vítězství a dělat maximum, aby si vítěznou formu přenesl také do MMA.

Zdroj: Oktagon MMA

Pokračovat ve čtení

Bojové sporty

Kotalík snil po návratu z vězení o výhře v O2 areně, proti Mikuláškovi však neuspěl. Přesto je vděčný a plánuje návrat k MMA

Michal Kotalík za sebou má velkolepý návrat. Po propuštění z vězení absolvoval v sobotu večer svůj první zápas a snaží se vrátit zpět mezi elitu zdejší bojové scény. Sen se mu sice nesplnil, přesto měl jen slova vděku.

Publikováno

dne

Michal Kotalík za sebou má velkolepý návrat. Po propuštění z vězení absolvoval v sobotu večer svůj první zápas a snaží se vrátit zpět mezi elitu zdejší bojové scény. Sen se mu sice nesplnil, přesto měl jen slova vděku.

Jeden ze silných příběhů sobotního galavečera OKTAGON Underground obstaral bojovník Michal Kotalík. Poté, co si odseděl čtyři roky ve vězení, jej čekal nelehký návrat na bojovou scénu.

Jak sám v několika rozhovorech před boxerským zápasem s Václavem Mikuláškem přiznal, neměl to lehké. Na trénincích jej nikdo nešetří a hodně inkasuje. Ví, co má dělat, ale vše dělá později. Sám se popsal jako profesionál v těle začátečníka.

Nějakou chvíli zkrátka trvá, než se člověku vrátí instinkty, které pro něj dříve byly automatické. I proto byl duel v O2 aréně s Babou Jagou skvělou prověrkou na začátek. Exhibice, jak se patří, soupeř, který jej respektuje a pěkný výkon od obou borců.

Na body zvítězil Mikulášek, čímž tak trochu zkazil Kotalíkovi sen. „Představoval jsem si, že moje několikaletá životní etapa bude zakončena vítězstvím v O2 areně,“ přiznal Kotalík na tiskové konferenci.

V zápase se ovšem dle svých slov cítil dobře, nicméně výsledek jej mrzí z toho pohledu, že byl přesvědčen, že vybojoval alespoň remízu. Tu by pochopil i Baba Jaga, kterému byl Kotalík velmi vděčný, že mu umožnil takovýto krásný návrat.

A plány do budoucna? Vrátit se tam, kde se cítí jako doma. „Chtěl bych mít comeback v MMA na Štvanici, a to ze dvou důvodů. Je to asi nejhezčí gala a před čtyřmi lety jsem tam končil, takže by to tam sedlo,“ nechal se slyšet Kotalík.

Zdroj: Oktagon MMA

Pokračovat ve čtení

Bojové sporty

Vémola vs. Marpo v odvetě? Proti není nikdo. Vždy, když mě trefil, mi hučela hlava, vzdal Terminátor hold rapperovi. Co na zápas říká Marpo?

Takový konec nikdo nechtěl. Karlos Vémola sice zvítězil, nicméně jak on, tak Marpo i promotéři rozhodně nebyli s nečekaným zásahem rozhodčího spokojeni. Ve hře by však mohla být odveta. Jak zápas oba aktéři hodnotí a co na odvetu říká Ondřej Novotný?

Publikováno

dne

Takový konec nikdo nechtěl. Karlos Vémola sice zvítězil, nicméně jak on, tak Marpo i promotéři rozhodně nebyli s nečekaným zásahem rozhodčího spokojeni. Ve hře by však mohla být odveta. Jak zápas oba aktéři hodnotí a co na odvetu říká Ondřej Novotný?

Krásný turnaj s extrémně hořkou tečkou, to byl OKTAGON Underground. Hořkou tečkou jest myšlen konec hlavního zápasu. Karlos Vémola vyhrál na TKO, nicméně Marpo byl při smyslech, nebyl počítán a ani nebyl varován, že by v danou chvíli mohl zápas skončit.

Jenže se tak stalo. A jestliže celá O2 arena bučela kvůli stylu, jakým se Terminátor prezentoval, tak ještě větší bučení bylo slyšet, když bylo vyhlášeno jméno vítěze, třebaže sám MMA bojovník nesouhlasil s tím, jak to celé skončilo. Bezprostředně v ringu prohlásil, že to je prasárna.

A co na to Marpo? „Nesouhlasím s tím, ani jednou jsem nebyl otřesený, nebyl jsem nahulený, nic mi nebylo, byl jsem aktivní a snažil jsem se bouchat spodky a trefit nějaký zvedák. Nadřel jsem se na to jako kráva a myslím, že bychom zvládli 6 kol,“ vyjádřil se na tiskové konferenci.

Podle svých slov dostal v zápase asi 30 hlaviček, několikrát byl trefen do rozkroku a nedařilo se mu od Vémoly utéct, jelikož je široký. „Říkal, že to bude z jeho strany prasárna a byla,“ dodal Marpo.

Na tiskové konferenci lítost neskrýval ani Terminátor, kterého však takový konec mrzí hlavně kvůli tomu, že slíbil první KO v kariéře. Kromě toho přiznal, že sám necítil, že by Marpo byl jakkoliv otřesen nebo že by mu snad hrozilo ukončení. Dodal však, že zkrátka zápas nikdy nesmíte nechat na rozhodčích.

Vémola mimo jiné poznamenal, že byl Marpo skutečně tvrdý soupeř. „Vždycky, když mě trefil, tak mi hučela hlava. Měl sílu. Nechtěl jsem riskovat a otevírat se, aby se netrefil nějakým zvedákem,“ přiznal.

Vzhledem ke konci zápasu by se nabízela potenciální odveta. A tu nikdo neodmítl. Promotér Ondřej Novotný použil starou dobrou frázi „nikdy neříkej nikdy“, přičemž poukázal na to, že to musí odsouhlasit všichni.

Terminátor použil výmluvnou frázi „Show me the money“ a Marpo se prý klidně rád porve znovu, aby lidem opět předvedl, jak má velké srdce, což ostatně prokázal už v tomto souboji.

Zdroj: Oktagon MMA

Pokračovat ve čtení

Oblíbené