Spojte se s námi

Bojové sporty

Zamíří Kincl do UFC? Odchod Bryczeka nutí šampiona k zamyšlení: Mohl by se jim líbit i náš společný zápas, ale má to háček

Konečně zajímavá výzva, konečně nová motivace. Patrik Kincl se těšil na zápas s Robertem Bryczekem, který měl být jeho dalším vyzyvatelem, jenže se tak nestane. Polák totiž zamířil do UFC, čímž donutil šampiona k přemýšlení.

Publikováno

dne

Konečně zajímavá výzva, konečně nová motivace. Patrik Kincl se těšil na zápas s Robertem Bryczekem, který měl být jeho dalším vyzyvatelem, jenže se tak nestane. Polák totiž zamířil do UFC, čímž donutil šampiona k přemýšlení.

Od příchodu do Oktagonu jen vyhrává. Postupně porazil Samuela Krištofiče, Alexe Lohorého i Karlose Vémolu. Teď jej měl prověřit Robert Bryczek, ten ale místo titulového zápasu v československé organizaci zamířil do UFC.

Patrik Kincl pochopitelně není ze současné situace nadšený, nicméně Oktagon pro něj má připravené některé varianty. Fanoušci hodně mluví například u duelu s Michalem Materlou či Rafalem Haratykem.

Vsaďte si s bonusem a získejte 300 Kč zdarma

Vsadit si
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Co bude dál, na to si musíme počkat. Teď si musíme vystačit pouze se spekulacemi, vyjádřeními a čekáním na oficiální informace. Šampion ovšem má nad čím přemýšlet.

Odchod Bryczeka do UFC je svým způsobem překvapivý. Jeho přemožitel a šampion Oktagonu Kaik Brito dostal šanci pouze v Dana White’s Contender Series, přestože byl lépe umístěný v žebříčku, jenže neuspěl. To Polák míří do UFC přímo.

Kincl se domnívá, že Bryczek za sebou má silnější manažerský tým. Ostatně jej hodně promovala i legendární Joanna Jedrzejczyk, bývalá šampionka UFC. Dočkáme se toho, že i český bojovník zamíří do zámoří?

„Samozřejmě, že mi to zahrálo v hlavě, jestli se tam nemám začít tlačit a že bychom si náš zápas dali v UFC. Ale jak jsem říkal dřív, už jsem to hodil stranou. Myslím, že by mi to hodně rozbořilo rodinný život. Každopádně jde o moc čerstvou informaci. Třeba začnu taky lobbovat v UFC,“ nastínil Kincl zajímavou možnost v rozhovoru pro CNN Prima News.

Kincl s UFC komunikuje kvůli Davidu Dvořákovi, kterého zastupuje. V minulosti navíc byl v hledáčku slavné organizace, odmítl však přechod do zámoří kvůli souboji s Karlosem Vémolou.

„My jsme nechali jednání, které v minulosti proběhlo, vychladnout, ale dveře by tam asi mohly být pořád pootevřený. A nevím, jestli se tam mám hnát, nebo ne. I UFC by se ale mohl líbit náš společný zápas s Bryczekem. Už je trochu vypromovaný a pro česko-polské fanoušky by to mohlo být zajímavé,“ dodal šampion Oktagonu.

Zdroj: CNN Prima News, Oktagon MMA, UFC

Reklama

Oblíbené