Spojte se s námi


Bojové sporty

Zakladatel Facebooku Zuckerberg si v Metaverse zaspároval s šampionem UFC! Revoluční video je novým hitem internetu

Publikováno

dne

Alexander Volkanovski patří mezi nejlepší bojovníky v historii UFC. Nyní je šampionem pérové váhy a v neděli ráno bude ve své Austrálii bojovat o pás v lehké váze. Ještě předtím si ale vyzkoušel něco nového. Zakladatel Facebooku Mark Zuckerberg si s ním zaspároval v Metaverse.

Australský šampion UFC se v neděli ráno postaví další velké výzvě. V bitvě o titul lehké váhy a tedy i titul dvojnásobného šampiona vyzve Islama Makhacheva, jenž připravil o pás Charlese Oliveiru.

Alexander Volkanovski to nebude mít lehké. Jeho soupeř je favorit. Má ale dobře nastavenou hlavu, počítá s podporou domácího publika a velkou výhodou je fakt, že nebude pod tlakem.

Ještě před tím, než se představí zřejmě v životním zápase, si vyzkoušel zajímavou novinku. Zakladatel Facebooku Mark Zuckerberg jej totiž prověřil v Metaverse, kde si spolu zaspárovali.

Zuckerberg se o MMA v poslední době velice zajímá. Není tajemstvím, že jej i trénuje. Dokonce osobně navštívil jeden galavečer UFC v Las Vegas, kam nemohli dorazit žádní fanoušci.

Proti Volkanovskému v Metaverse ukázal, že rozhodně nějaký talent má. Ostatně si zasloužil pochvalu i od australské legendy, jíž čelil.

A videoklip se stal velkým hitem. Hodně se o něm mluví, hodně se sdílí na sociálních sítích a je dost možná jednou z nejrevolučnějších věcí posledních let.

Ostatně Metaverse má být velkou budoucností virtuálního světa a nyní jsme se mohli podívat, jak to může celé vypadat. Výsledek je velice povedený. Atraktivní prostředí, které se může kdykoliv změnit, tomu pouze přidává na efektu.

Za zmínku stojí, že na video reagoval i oficiální účet UFC, který má jasno: „Metaverse má novou jedničku P4P žebříčku.“

Zdroj: Instagram, Mark Zuckerberg, UFC

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.