Spojte se s námi


Bojové sporty

Žádný čas na odpočinek, Procházka jen několik desítek hodin po prohraném titulovém zápase opět v tréninku!

Jiří Procházka už je zpět v České republice a jak je u něj zvykem, nezastavuje. Hned po návratu do své domoviny ukázal na svých sociálních sítích fotky z tréninku. Brzy na viděnou, vzkazuje český samuraj.

Publikováno

dne

Jiří Procházka už je zpět v České republice a jak je u něj zvykem, nezastavuje. Hned po návratu do své domoviny ukázal na svých sociálních sítích fotky z tréninku. Brzy na viděnou, vzkazuje český samuraj.

Je přírodním úkazem. Osobnost, charisma, dřina a mistrovství. Český samuraj nezahálí a jen pár dnů po prohraném titulovém zápase v nejvyšší MMA lize světa se vrátil do tréninku.

Fanoušci české MMA scény smutní. Jiří Procházka nedokázal získat na UFC 295 konaném minulý víkend v newyorské Madison Square Garden titul šampiona polotěžké váhy UFC, kterého se loni vzdal kvůli vážnému zranění ramene.

Nyní měl šanci na reparát. Přestože v průběhu souboje dominoval, Alex Pereira jej bohužel ve druhém kole nachytal drtivým levým hákem a než se stačil český bojovník vzpamatovat, už bylo po zápase.

Přestože mnozí bojovníci, fanoušci i odborníci těžko nacházeli slova pro brzké ukončení zápasu, český samuraj přijal porážku se ctí. Svým pozápasovým vyjádřením si pak získal na svou stranu celý svět smíšených bojových umění.

Mnozí ještě několik dnů po zmíněném eventu nejsou schopni vstřebat fakt, že jejich idol padl. Ne ale samotný bojovník. Procházka jen několik desítek hodin po osudové prohře naskočil zpět do tréninku.

Na svém Instagramu se pochlubil fotkami z venkovního tréninkového prostoru, který si vybudoval přímo vedle jeho obydlí. „Pojďme začít znovu! Brzy na viděnou,“ napsal ke svému příspěvku odhodlaně.

Když vezmeme v potaz, jak náročný musel být samotný zápas a jak musela bolet prohra. K tomu připočtěme několikaměsíční přípravu, cestování, mediální povinnosti, časový posun atd. Je obdivuhodné jej vidět v takovém rozpoložení. Samuraj a láska k boji se v něm ovšem nezapře.

Zdroj: UFC, Instagram Jiřího Procházky

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.