Reklama

Zadní vrátka? V případě, že by Vémola proti Pirátovi nenastoupil, je ve hře několik zajímavých jmen

Karlos Vémola stále odmítá ustoupit a trvá si na svém. V zápase s Pirátem chce do klece nastupovat druhý, nikoliv první. Když mu Oktagon nevyhoví, tak prý nenastoupí. Ondřej Novotný si pro tento případ nechává otevřená zadní vrátka.

Trashtalky vrcholí, s nimi také místy trpělivost Ondřeje Novotného, který se v podcastu MMA Letem světem pořádně rozohnil na Karlose Vémolu kvůli některým jeho vyjádřením.

Krom toho promotér Oktagonu odmítá ustoupit Terminátorovi v jeho požadavku, aby do zápasu nastupoval jako druhý, tudíž stále platí výhružka olomouckého rodáka o jeho možné neúčasti v souboji.

Ve hře je ale také možnost, že se Vémola nestihne kompletně doléčit, případně, že zraněnou ruku přetíží a bude mít jiné zdravotní komplikace. Dávalo by tedy smysl mít v záloze náhradníka.

A přesně to pro všechny tyto případy Oktagon plánuje. Konkrétní jméno Novotný nezmínil, ovšem poměrně značně nastínil, o koho by se mohlo jednat.

„Upřímně, teď v žebříčku není nikdo, kdo by o ten titul mohl jít. Nabídl jsem listopadový zápas s Bryczekem jednomu českému zápasníkovi s tím, že když vyhraje, bude náhradníkem pro titulový zápas Pirát vs. Vémola. Jenže to nedopadlo a co se týče žebříčku, jsem mimo,“ nechal se slyšet promotér Oktagonu.

V komentářích se během streamu začala objevovat jména jako Patrik Kincl nebo Mikhail Ragozin. To Novotný postřehl a reagoval: „Lidé nejsou hloupí. Ti, kteří to opravdu sledují, tak si pamatují, že jsem řekl, že máme podepsaného vícenásobného šampiona Cage Warriors. Jména tu jsou a za žádné z nich se nebudeme stydět.“

Naději fanouškům pak dodal svým příspěvkem na sociálních sítích Kincl, který oznámil, že se vrací do plného tréninku pro případ, že by bylo potřebné někde něco hasit.

Český zápasník se již dříve nechal slyšet, že se titulovému zápasu v Oktagonu rozhodně bránit nebude. Řekl si i o odvetu s Vémolou, ten však žádost smetl ze stolu. Kdyby ale Kincl získal titul, k souboji by dojít muselo.

Scénářů je tedy na stole několik, kterého se dočkáme?

Zdroj: MMA Letem světem, Patrik Kincl

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené