Reklama

Youtuber Jake Paul po konfrontaci s Mayweatherem odešel s monoklem!

Už 6. června dojde k exhibičnímu duelu mezi youtuberem Loganem Paulem a Floydem Mayweatherem. Nedávno proběhla první tisková konference, u které byl i Loganův bratr Jake. Ten se s boxerským šampionem následně dostal do střetu.

Zdroj: Mr-unknown-man, CC BY-SA 4.0

Oba zmiňovaní aktéři se po tiskovce dostali jeden k druhému. Co ovšem začalo verbálním útokem skončilo aktem fyzickým.

Po pár provokativních větách od obou dvou se Jake Paul zachoval stejně jako vždy, dětinsky. Mayweatherovi ukradl jeho kšiltovku, čímž se boxerský šampion nechal velmi rozhodit a rozhořčit.

Paul ve svém dialogu popichoval Mayweathera k uspořádání vzájemného boxerského duelu slovy “Zavolej svého manažera”.

Money Mayweather následně řekl, že on sám je svým manažerem. V tento moment očividně Paula přestal rozhovor bavit a vzal boxerovu kšiltovku.

Tímto dětským chováním se zcela očividně snažil světového šampiona vyprovokovat, což se mu ve finále více než podařilo. Mayweather po drzém youtuberovi ihned vystartoval.

Mezitím co dvojici obklopoval dav kameramanů a následně i ochranky, je jasné, že k nějakému tomu úderu došlo. Paul se následně vyjádřil na svém Instagramu, kde je zcela evidentní, že obdržel ránu.

Celé levé oko měl kompletně oteklé s monoklem. Dalo by se ovšem říct, že celým svým chováním kole Mayweathera si o to Paul koledoval. Je nejpravděpodobnější, že influencera trefil někdo z Mayweatherova týmu, nežli boxer samotný.

Ve světě profesionálního boxu má statistiku 3 vítězství bez jediné porážky. Oproti němu Mayweather má též na kontě proher nulu, ovšem s dalšími 47 výhrami navíc.

Nicméně vyhrocený moment mezi oběma aktéry pokračoval dál. Tentokrát ovšem Paulův tým Mayweathera ke svému zaměstnavateli nepustil a odklidil se s ním do vedlejší místnosti.

Zdroje: Sport Bible

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

  1. Debílci už nevědí jak by na sebe upozornili. Tak si kradou čepice jako vyplatlanci ze zvláštní školy. Tyvole, to je směšná sračka tohle ..

  2. Ty uplakánku, měl jsi dostat ještě víc když nevíš jak se chovat. A hlavně nechodit do ringu s takovým dělostřelcem. Dostaneš jednu přesnou tvrdou na bradu a půjdeš k zemi. Floyd se s tebou mazlit rozhodně nebude ani při exhibici vůči tvému debilnímu chování. Jdeš si pro ortel smrti a ostudu jak barák 🤣🙈🙈🙈 asi máš v hlavně o kolečko navíc, když postihla tvůj mozek taková myšlenka se nechat mlátit a mít modrý ksicht. Zřejmě budeš trochu víc mimo a svoji popularitu teď ukáže tvoje chování potom, co dostaneš další nálož.

  3. Je to obyčejný rozmazlený spratek. Já bych ho nebil do hlavy, ale dal bych mu zadek jako malému klukovi.

  4. Bylo by nejlepší, kdyby média tady tyhle kretény ignorovala, pak by po těchto existencich nestekl ani pes

  5. Floyd ho zabije v přímým přenosu! Tohle by neměli pouštět (takové zápasy) jak vůbec takovému máslu mohli dát licenci, vždyť se jenom zamysli když Floyd vyboxoval svůj první titul a že se na něj nadřel!!! Tak ten blb to máslo youtuberský se učil jak psát na klávesnici 🙁

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Reklama

Oblíbené

Pirátův vzkaz Vémolovi: Vejmluvo, méně mluv a více se poť, ať navážíš

Karlos Vémola se po Oktagonu 25 pustil do Martina Budaye, šampiona těžké váhy, který dle něj nepředvedl kvalitní výkon. Bránit ho začal Pirát, který se do Vémoly pustil. Co mu všechno řekl?

Mariánek reaguje na nenávistné vzkazy: Tyhle zápasy jsou o penězích. Dělám to kvůli nim, nebojím se to říct

Jon Mariánek v minulých týdnech rozvířil vody českého MMA, když vyzýval nejednoho zápasníka či osobnost k zápasu. Ve svém novém videu vysvětlil, jak se věci mají.

Buday v UFC? Nemá ani na českou scénu, zmlátil by ho Martínek, Pešta i já, říká Vémola

Martin Buday o víkendu získal titul šampiona těžké váhy v organizaci Oktagon. Dle Karlose Vémoly ale rozhodně nepředvedl kvalitní výkon a dle svých slov nemá na UFC, dokonce nemá být dobrý ani na domácí scéně.
Reklama