Spojte se s námi


Bojové sporty

WOW, klobouk dolů! Glover Teixeira dostal od svého parťáka a bývalého šampiona Pereiry skutečně cenný dárek. Podívejte se na jeho reakci!

Dárek pro svého mentora? Bývalý šampion UFC Alex Pereira projevil málo vídanou úctu svému učiteli, když jej překvapil cenným darem. Když Glover Teixeira otevřel vrata své garáže, nestačil zírat.

Publikováno

dne

Dárek pro svého mentora? Bývalý šampion UFC Alex Pereira projevil málo vídanou úctu svému učiteli, když jej překvapil cenným darem. Když Glover Teixeira otevřel vrata své garáže, nestačil zírat.

Užívá si zaslouženého důchodu, stále se ale věnuje lásce svého života a trénuje další generaci profesionálních MMA bojovníků. Jeho nejžhavější želízko v ohni mu připravilo jako výraz vděku překvapení, které jen tak nečekal.

Zápas s Jirkou Procházkou v něm něco změnil. Když nedokázal obhájit svůj pás polotěžké váhy UFC po šíleném zápase s moravským samurajem, hlad v něm pominul.

V dalším zápase s nynějším šampionem Hillem už to nebyl ten starý dobrý Glover, který tahal šest vítězství v řadě se špičkou divize. Nebylo tak divu, když ve 43 letech ukončil bohatou kariéru profesionálního MMA zápasníka.

Lásku k bojovým sportům ale neztratil a nyní se věnuje trénování další generace bojovníků ve svém gymu Teixeira MMA & Fitness v rodné Brazílii. A nutno dodat, že jako trenér zažívá cenné úspěchy.

Vždyť jeho nejnadějnější svěřenec Alex „Poatan“ Pereira získal po pouhých čtyřech zápasech v největší MMA lize světa titul šampiona střední váhy UFC. Ten vděčí za své úspěchy právě svému staršímu parťákovi, který mu pomohl s přechodem z postojářských disciplín k MMA.

A samotný Pereira to ví. Z konce školního roku, kdy učitelé dostávají dárky od svých žáků, si vzal Poatan možná inspiraci a připravil pro svého mentora opravdu velký dárek.

Když se Glover totiž vracel domů, čekalo na něj v garáži domu překvapení, které jen tak nečekal. Když otevřel vrata a odkryl plachtu, nemohl uvěřit svým vlastním očím. Pereira totiž koupil svému příteli a učiteli zbrusu nový Harley Davidson.

Teixeira, který je známý svou láskou k motocyklům, byl evidentně dojatý a nenacházel slova k tak krásnému činu úcty svého učně. I když pro bývalého šampiona je koupě takového dárku jen zlomkem jeho příjmů, i tak to ukazuje křišťálově čistý charakter Pereiry. Krásné gesto, nemyslíte?

Zdroj: UFC, Twitter – Munchnews

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.