Reklama

Vzbudil jsem se ve strašných bolestech! Mám infekci, nic se nemusí operovat, říká Vémola

Zápas Karlose Vémoly ohrožen? Dle jeho slov ne, mnozí na jeho místě by však zápas přesunuli, jelikož Terminátor v posledních dnech spíše netrénuje, může za to zranění. Co o něm řekl?

Zdroj: Oktagon MMA

Za necelý měsíc je na pořadu dne největší akce Oktagonu posledních let. Na Štvanici se utkají ti nejlepší z nejlepších a vrcholem je titulová bitva Karlose Vémoly.

Ta je však mírně ohrožena. Teda byla by za normálních okolností, jelikož Vémola nemůže naplno trénovat kvůli svému zranění.

“Vzbudil jsem se ve strašných bolestech, něco takového jsem dlouho nezažil. A nechápal jsem to, protože většinou, když si třeba urvu vazy, tak mě to bolí hned při tréninku. Sice jsem měl těžký trénink v Monster Gymu, ale bolest mě až probudila,” řekl iSportu.

“Poslal jsem fotku doktorovi, a ten tipoval, že by to mohl být utržený sval. Ale nakonec se odhalilo, že se mi zapálila burza (burzitida, zánět kloubní burzy). Mám v ní strašnou infekci. Je to asi způsobené tím, že jak mě bolí pravá ruka, tak ji šetřím a zatěžuju nevědomky víc levou. Naštěstí není nic urvaný a nic se nemusí operovat,” dodal.

Vémola tak riskuje, že se do zápasu nedokáže dát úplně dohromady. Musí se navíc důkladně soustředit i na svojí váhu.

Tu totiž před posledním zápasem s Milanem Ďatelinkou nezvládl, a tak přišel o pás. Nyní jej však hodlá získat zpět.

Zdroj: Oktagon MMA

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

  1. Jo prostě si připravís případnou vymluvu a když nebude potřeba ještě to otočí ve svůj prospěch
    Taktika lvl 99

  2. Dal jsem do toho všechno, ale jak víte, byl jsem na operaci, pak se mi zanítila ruka, musel jsem shazovat váhu… To by normální člověk nedal! Prohra mě mrzí. Jak tu sedím, slibuji, že bude odveta a tu s přehldem vyhraju! Protože lvi žerou první!

    Ať už dá pokoj 😂

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené