Spojte se s námi


Bojové sporty

Vondráček měl údajně v gymu napadnout Vémolu! Jak reagoval Terminátor?

Server Fightlive.cz v pondělí k večeru informoval své čtenáře, že v nuselském Lanna gymu měl chtít Petr Vondráček napadnout Karlose Vémolu. Trenér Yakuza jej ale z gymu vyhodil.

Publikováno

dne

Server Fightlive.cz v pondělí k večeru informoval své čtenáře, že v nuselském Lanna gymu měl chtít Petr Vondráček napadnout Karlose Vémolu. Trenér Yakuza jej ale z gymu vyhodil.

Vémola po zranění opět v tréninku

Karlos Vémola měl rok 2022 skvěle rozjetý. Po tom, co více než rok chyběl kvůli zranění, předvedl vskutku velkolepý návrat, když nejprve v prvním boxerském zápase kariéry porazil zpěváka Marpa, aby pouhé dva týdny na to ukončil v prvním kole černý pásek BJJ Poláka Michala Pasternaka.

Netrvalo to ani sedm týdnů, kdy na pražské Štvanici v titulovém zápase v polotěžké váze ukončil taktéž v prvním kole hvězdného Aleksandara Iliče. Konec roku měl být v podání vyřizování starých účtů, kdy měl vyzvat šampiona střední váhy Patrika Kincla, součástky Terminátora ale nevydržely.

Místo vytoužené odvety s Kinclem tak trávil čas v nemocnici a provázely jej v osobním životě mnohé kontroverzní momenty. Byl tak určitě rád, když se rok s rokem sešel a mohl odjet vyčistit si hlavu na dovolenou.

V těchto dnech je zase zpět v České republice a dokonce už se věnuje tréninku. Návrat do tréninkového procesu mu ale narušila osoba, která je na domácí bojové scéně velmi známá.

V gymu Vémolu čekalo nepříjemné překvapení

Během jeho tréninku v pražském Lanna gymu totiž vstoupil do prostor známý veterán domácí K1 scény Petr Vondráček a začal vyzývat Vémolu na souboj. Situaci musel údajně vyřešit trenér Yakuza. Na Instagramu pak Vémola poslal Vondráčkovi jasný vzkaz.

„Dneska jsem byl trénovat v Lanna Gymu a dorazil tam zase ožralej, nebo jinak omámenej Petr Vondráček a začal tam dělat bordel a pokřikovat, že se se mnou chce prát. Potom ho musel Yakuza vyhodit z gymu.

Péťo já jsem s tebou nikdy žádné problémy neměl. Než někde uděláš nějakou ostudu, tak ani nevím, že existuješ. Ty poslední dobou máš ale problémy se všemi lidmi kolem sebe. Přestaň se chovat jako ku**a. Ty doby, kdy jsi měl trochu koule, už jsou dávno pryč. Bohužel jsi už důchodce, takže by nám zápas žádnej promotér nedal, i když vím, že by sis to moc přál.

Jestli máš se mnou nějakej problém, tak za mnou doraž do Reinders Gymu nebo do Monster Gymu, tam si můžeme zaspárovat a vyříkat si to normálně bez pokřikování a nadávání jako chlapi. Jestli si vezmeš rukavice, nechám na tobě. Přestaň na mě pořvávat na ulici a v gymech,“ zněla Vémolova jasná odpověď.

Petr Vondráček naposledy zápasil s Petrem Karešem na Heroes Gate 26, kterého porazil na body, po zápase ale ukončil kariéru. Před zápasem v pořadu Tváří v tvář napadl Kareše, nyní je to tedy pravděpodobně další rozruch v krátkém časovém úseku, čímž jen potvrdil svoji kontroverzní minulost.

Zdroj: Fightlive.cz

Reklama

Bojové sporty

Kincl dvojitým šampionem? I kdyby prohrál s Vémolou, je legitimním vyzyvatelem Brita ve veltru, uvedl promotér Novotný

Ondřej Novotný prozradil, že Patrik Kincl může být v tomto roce dvojitým šampionem. Ať už dopadne zápas s Vémolou ve střední váze jakkoliv, Patrik je právoplatným vyzyvatelem šampiona welteru Kaika Brita.

Publikováno

dne

Ondřej Novotný prozradil, že Patrik Kincl může být v tomto roce dvojitým šampionem. Ať už dopadne zápas s Vémolou ve střední váze jakkoliv, Patrik je právoplatným vyzyvatelem šampiona welteru Kaika Brita.

Patrik Kincl stál na začátku roku před složitým rozhodnutím, které mohlo rozhodnout o jeho osudu v bojovém roce 2023. Mohl se účastnit velkolepého projektu Oktagonu Tipsport Gamechanger anebo dát prostor odvetě s Karlosem Vémolou.

Šampion střední váhy si ale vybral cestu obhajoby svého titulu právě s Terminátorem, což mnozí fanoušci jen těžko chápali. K jejich odvetě z roku 2019 v tehdejší organizaci XFN totiž mělo dojít už dvakrát, ale vždy ze zápasu nakonec sešlo.

Nejprve totiž Vémola odešel do konkurenčního Oktagonu a na konci minulého roku pak musel zápas odřeknout kvůli zranění. Kincl po oznámení rozhodnutí sdělil veřejnosti, že důvodem pro jeho rozhodnutí bylo zejména uzavření dlouholetého příběhu s Vémolou a náročnost shazování. Gamechanger se totiž bude odehrávat na pěti turnajích během celého roku.

Majitel a promotér Oktagonu Ondřej Novotný ale nyní prozradil, co mohlo být dalším dalším motivem pro jeho rozhodnutí.

„Patrik Kincl, ať už vyhraje nebo prohraje (s Vémolou), tak je naprosto legitimním soupeřem Kaika Brita v době, kdy se koná Gamechanger,“ uvedl Novotný ve svém pořadu MMA Letem světem.

Organizace již dříve uvedla, že Gamechanger se nebude promítat do žebříčku Oktagonu. A to i přesto, že v něm zápasí většina těch nejlepších bojovníků divize welterové váhy organizace.

„Gamechanger nezasahuje do tabulky Oktagonu, co se týká žebříčkových míst,“ potvrdil informaci charismatický promotér.

Již před časem proběhla médii zpráva, že současný šampion welteru Kaik Brito nebude součástí projektu, titulový zápas s Kinclem se tak přímo vybízí. Pro Kincla to je tak jedinečná příležitost stát se dvojitým šampionem organizace.

Zdroj: MMA Letem světem, Oktagon MMA

Pokračovat ve čtení

Bojové sporty

Proč bude Vémola zápasit už v Liberci? Oktagonu dal podmínku, Kincl zápas odsouhlasil, přiznal Novotný

Když byl oznámený start Karlose Vémoly v Liberci, fanoušci nebyli zrovna nadšení. Promotér organizace nyní vysvětlil, jak se celá situace vlastně měla, proč mu byla splněna jeho podmínka a co se stane v případě, když se zraní.

Publikováno

dne

Když byl oznámený start Karlose Vémoly v Liberci, fanoušci nebyli zrovna nadšení. Promotér organizace nyní vysvětlil, jak se celá situace vlastně měla, proč mu byla splněna jeho podmínka a co se stane v případě, když se zraní.

Oktagon nám představil kompletní startovku Tipsport Gamechangeru, ovšem toto není jediné téma, které aktuálně ve veřejnosti rezonuje.

Hojně se debatuje o Karlosu Vémolovi, který se rozhodl startovat na turnaji v Liberci, který je měsíc před oznámeným soubojem s Patrikem Kinclem.

Mnozí fanoušci byli naštvaní, jelikož jeho start krátce před titulovým zápasem jej poměrně dost ohrožuje. Stejně tak to vidí i Kincl, který na Vémolovi na sociálních sítích nenechal nit suchou.

Ondřej Novotný se nicméně rozhodl, že se pokusí fanouškům situaci přiblížit a popsal, jak se vlastně věci měly. Kincl totiž o zápase již nějakou dobu věděl.

„Pro nás je zajímavý, když Karlos zápasí. Na první dobrou jsem nebyl pro to, aby šel zápasit, na druhou stranu ale Karlos nikdy nebyl člověk, který by se zraňoval a odstupoval ze zápasů.

Před námi stálo rozhodnutí, buď ten zápas uděláme v nejkratším možné době, s tou podmínkou, že si Karlos prostě zazápasí v Liberci v souboji, který by neměl být ten nejtěžší možný na světě, ale zároveň by měl být dostatečně dobrý na to, aby prověřil jeho reálnou připravenost.

To jsem Patrikovi řekl s tím, že když se prostě zraní, tak máme náhradu. Všichni souhlasili, nebyl to blesk z čistého nebe. Za mě je to férová podmínka, ten frajer nechce rok stát a pak naskočit do zápasu s Kinclem.

Když jsem se tedy měl rozhodnout, zda ten zápasu bude nebo ne, tak jsem se s ostatníma dohodl, že ano, i v téhle konstelaci. Nikdy nejsou věci ideální a musíš vždycky najít konsenzus,“ řekl v pořadu MMA Letem světem promotér Novotný.

Pokud by tedy organizace na tuto podmínku nekývla, odvety Kincla s Vémolou bychom se v první polovině tohoto roku nedočkali. Věřme tedy tomu, že se Terminátor opravdu nezraní a celá kauza se konečně zakončí.

Zdroj: Oktagon MMA

Pokračovat ve čtení

Bojové sporty

Oktagon zveřejnil kompletní startovku Gamechangeru! Na jaké zápasy se můžeme těšit?

Organizace Oktagon MMA zveřejnila kompletní startovku Tipsport Gamechanger, kterého se dočkáme na startu března v Ostravě. Těšit se můžeme na mnoho zajímavých duelů, ve kterých si každý fanoušek najde svého oblíbence.

Publikováno

dne

Organizace Oktagon MMA zveřejnila kompletní startovku Tipsport Gamechanger, kterého se dočkáme na startu března v Ostravě. Těšit se můžeme na mnoho zajímavých duelů, ve kterých si každý fanoušek najde svého oblíbence.

Jako první jsme se dočkali oznámení zápasu Samuela Krištofiče s Alexem Lohorém. Tento zápas bude jedním z nejočekávanějších, ostatně málem k němu došlo již ve střední váze.

David Kozma narazí na Poláka Lukasze Siwiece, proti kterému bude velkým favoritem. Ostatně růžový panter je hned za Johnem Hathawayem největším favoritem projektu.

Hathaway stane proti Maté Kertészovi, který si v Oktagonu vybudoval již dobré jméno. Proti UFC veteránovi to ale bude mít opravdu náročné.

Christian Eckerlin bude mít za soupeře Melvina van Suijdama, který je jedním z největších outsiderů. Těšit se můžeme i na Bojana Veličkoviče, jenž vyzve Iona Surdua.

Dále nám Oktagon představil i souboj Christiana Jungwirtha, jenž stane proti Tato Primerovi, kterého si do Tipsport Gamechangeru vyhlasovali fanoušci.

Dalších oznámení jsme se dočkali ve čtvrtek. Jeden z favoritů Apollo Silva se může těšit na Andrease Michailidise, nejlepší zápas z pohledu kurzů nás ale čeká v poslední dvojici.

Dán Louis Glismann, který je dle kurzů třetí nejlepší bojovník pyramidy, bude mít zápas se sedmičkou Amiranem Gogoladzem. Dle oznámených zápasů je jisté, že žádné zklamání se nekoná.

Naopak. Něco podobného na evropské scéně dosud nebylo a těšit se na tento turnaj můžeme již 4. března na turnaji Oktagon 40 v Ostravě.

Mimo elitní šestnáctku se dočkáme i dvou zápasů náhradníků, jejichž složení by měla organizace brzy představit. V pořadu MMA Letem světem zmínil Ondřej Novotný informaci, že jedním z bojovníků bude Radovan Úškrt.

Zdroj: Oktagon MMA

Pokračovat ve čtení

Oblíbené