Spojte se s námi


Basketbal

Vít Krejčí zažil nejlepší zápas za Atlantu, k výhře to však nestačilo

Vít Krejčí odehrál za Atlantu Hawks v posledním zápase proti New Yorku Knicks téměř čtvrt hodiny a dařilo se mu. Proti Knicks zažil zatím nejlepší zápas v dresu Atlanty. Jeho tým však nedokázal zvítězit, Atlanta Hawks podlehla New Yorku Knicks 89:113.

Publikováno

dne

Vít Krejčí odehrál za Atlantu Hawks v posledním zápase proti New Yorku Knicks téměř čtvrt hodiny a dařilo se mu. Proti Knicks zažil zatím nejlepší zápas v dresu Atlanty. Jeho tým však nedokázal zvítězit, Atlanta Hawks podlehla New Yorku Knicks 89:113.

Vít Krejčí na palubovce v New Yorku odehrál 14 minut a 22 sekund. Během tohoto času se mu podařilo nasbírat 7 bodů, 3 doskoky a 1 asistenci.

K tomu ještě jednou dokázal soupeři ukrást míč. Jeho počin zatím zaznamenáváme jako nejlepší, který se mu v dresu Atlanty Hawks povedl.

Nejlepším hráčem Atlanty se v utkání stal Trae Young, kterému se podařilo nasbírat 19 bodů, 4 doskoky a 6 asistencí. V dresu New Yorku Knicks se našli hned dva hráči, kteří byli lepší.

Julius Randle zaznamenal double-double, když se mu podařilo nasbírat 34 bodů, 17 doskoků a 5 asistencí. Jeho kolega Quentin Grimes v zápase získal 23 bodů, 4 doskoky a 2 asistence.

Můžeme však poznamenat, že i když Vít Krejčí nepatří mezi špici hráčů, kteří každý zápas bodově září, tak se mu podařilo v jedné statistice předčit všechny jeho spoluhráče.

Pouze on a jeho spoluhráč Frank Kaminsky skončili zápas v kladných číslech ve statistice plus minus. Český hráč skončil na čísle + 2 a Kaminsky + 1.

New York Knicks po výhře 113:89 poskočil na deváté místo Východní konference NBA. za 25 zápasů dokázali 12 vyhrát a 13 jich prohráli. Atlanta Hawks se nachází v konferenci nad nimi. Za 25 zápasů jich vyhrála 13 a patří jí šestá pozice.

Český basketbalový reprezentant se začal v posledních zápasech objevovat za Atlantu častěji na palubovce. Na začátku prosince odehrál proti Orlandu Magic dokonce 18 minut a 5 sekund.

V tomto zápase pomohl svému týmu k vítězství 125:108, když zaznamenal jeden doskok a jednu asistenci.

Vít Krejčí si zatím drží šňůru 4 zápasů v řadě, ve kterých odehrál více než 10 minut. Další zápas jej a jeho spoluhráče čeká proti Brooklynu Nets.

Zdroj: NBA

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.