Spojte se s námi


Bojové sporty

VIDEO: Wow! OKTAGON 58 doručil hned v prvním zápase šílené a nevídané ukončení. Veterán se 14 zápasy v UFC neuvěřitelně padl, svět žasne

Oktagon 58 nabídl zajímavý otevírák. Největší galavečer v historii československé scény totiž zahajoval Makwan Amirkhani, veterán UFC se 14 zápasy v nejlepší organizaci planety. Proti němu naskočil favorizovaný, nicméně ne až tak známý turecký Attila Korkmaz. Duel byl ukončen spektakulárním způsobem.

Publikováno

dne

Oktagon 58 nabídl zajímavý otevírák. Největší galavečer v historii československé scény totiž zahajoval Makwan Amirkhani, veterán UFC se 14 zápasy v nejlepší organizaci planety. Proti němu naskočil favorizovaný, nicméně ne až tak známý turecký Attila Korkmaz. Duel byl ukončen spektakulárním způsobem.

Vsaďte si s bonusem a získejte 500 Kč zdarma

Vsadit si
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Když Oktagon oznámil, že součástí druhého ročníku Tipsport Gamechangeru bude Makwan Amirkhani, tak fanoušci neskrývali nadšením. Ostatně frajerů, kteří v UFC hned 14 zápasů, v československé organizaci neběhá mnoho, respektive spíše žádný.

Bilance 7-7 mezi světovou elitou, na kontě zápas s legendárním Edsonem Barbozou. Nejlepší leta má Mr. Finland sice za sebou, přesto to byla velká posila. Jenže hned na úvod pyramidy pohořela. Legendu totiž v prvním kole zničil Mago Machaev.

To Attila Korkmaz byl neznámou akvizicí, která hned v prvním zápase narazila na šampiona Ronyho Paradeisera. Slovenského bojovníka ale pořádně potrápil. Kdyby na body vyhrál, nemohl by se nikdo divit. Udělal velký dojem.

I proto naskakoval do bitvy s Amirkhanim jako favorit. Společně otevřeli galavečer OKTAGON 58 v pražském Edenu, tedy největší galavečer v československé historii. A nuda to nebyla. Minimálně tedy ukončení jsme viděli spektakulární.

Oktagon se raduje, ukončení Amirkhaniho letí světem internetu

První dvě kola zápasu ovládl těsným poměrem Makwan Amirkhani. Attila Korkmaz působil hodně opatrně. To tedy i Mr. Finland, nicméně držel střed klece, snažil se tlačit, neustupoval, pokoušel se zápas přenášet na zem.

To se mu v prvních deseti minutách i párkrát povedlo. Udržet ale Korkmaze pod sebou pořádně nedokázal. Úderů však díky tomu nasbíral více, díky čemuž měl navrch.

Před posledním kolem měl Korkmaz jasno. Pokud chtěl vyhrát, musel zápas ukončit. To se mu povedlo. A jak! Při snaze Amirkhaniho o takedown překvapil nejen veterána UFC, ale i publikum a doručil senzační ukončení.

Záběry tohoto finiše aktuálně kolují po sociálních sítích. Fanoušci, kteří si pamatují Amirkhaniho v UFC, smutní, nicméně všeobecně panuje velký šok z toho, jakým způsobem si Korkmaz došel pro první výhru v organizaci Oktagon.

Zdroj: Oktagon MMA

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.