Spojte se s námi


Bojové sporty

VIDEO: Vémola je po operaci a ukázal, co mu doktor vytáhl z loktu. Normální člověk si s tímhle prý nevyčistí ani zuby

Karlos Vémola po výhře nad Aleksandarem Iličem absolvoval další operaci. V zápase si totiž zhoršil poranění loktu a bylo třeba zranění řešit. Lékaři to ovšem vzali se vší poctivostí a Terminátor se pochlubil, co mu vytáhli z těla.

Publikováno

dne

Karlos Vémola po výhře nad Aleksandarem Iličem absolvoval další operaci. V zápase si totiž zhoršil poranění loktu a bylo třeba zranění řešit. Lékaři to ovšem vzali se vší poctivostí a Terminátor se pochlubil, co mu vytáhli z těla.

Šampion Oktagonu. Na nějakou dobu o tento status Karlos Vémola přišel, když titul ve střední váze ztratil poté, co nenavážil na zápas s Milanem Ďatelinkou. Nyní si tento status ale vzal zpět.

Na Štvanici Terminátor porazil Aleksandara Iliče. V prvním kole jej zdemoloval a donutil odklepat. Stal se tedy šampionem polotěžké váhy.

Nicméně v zápase se také zranil. Respektive si zranění zhoršil. Takže pár dní po svatbě, která následovala po úspěšné bitvě, absolvoval také operaci.

Přes instagramový účet serveru Fightlive.cz poslal svým fanouškům Vémola video z Fakultní nemocnice v Olomouci, kde jej operoval doktor Neoral. „Ještě se mi špatně mluví po té trubici, kterou jsem měl v krku,“ nechal se slyšet ve videu.

Terminátor připomněl, že měl delší dobu problém se svým loktem: „Bohužel jsem ho o Jokerovu hlavu dorazil. Urval jsem si tam chrupavku nebo co. Pan doktor mi říkal, že s tímhle už se prostě fungovat nedá, že musím hned na operaci, abych mohl pokračovat. Také říkal, že to rovnou vyčistí, protože tam mám nepořádek.“

Následně se olomoucký rodák pochlubil tím, co mu doktor z těla vytáhl. Podle doktora si s něčím takovým normální člověk nevyčistí ani zuby. Terminátor tak opět dostál své přezdívce.

Podle Vémoly to ovšem není nic vážného. Musí každopádně počkat, až se vše zahojí. Snad to bude co nejdříve, protože by rád zápasil už v Německu, kde se bude konat turnaj již v říjnu.

Zdroj: FightLive, Oktagon MMA, Karlos Vémola

Reklama

Bojové sporty

Protiřečící si Jan Blachowicz se chvástá, že dokáže moravského samuraje knokautovat! Procházka má dle něj strach

Jan Blachowicz v posledních dnech zintenzivnil reakce směřující k Jiřímu Procházkovi. Moravský šampion má dle něj strach mu čelit a Polák věří, že jej dokáže knokautovat.

Publikováno

dne

Jan Blachowicz v posledních dnech zintenzivnil reakce směřující k Jiřímu Procházkovi. Moravský šampion má dle něj strach mu čelit a Polák věří, že jej dokáže knokautovat.

Karty v polotěžké váze UFC nejspíš rozdány

Světlo na konci tunelu se vyjasňuje a rozluštění hádanky v rámci polotěžké váhy UFC se blíží. Vypadá to, že naplněná špička divize v nejvyšší lize světa nabídne v příštích měsících fantastické zápasy plné vzrušení a krve.

Klidné vody ze strany organizace rozbouřili samotní aktéři, kteří na svých sociálních sítích vzali situaci v divizi pevně do svých rukou. Zatímco šampion Jiří Procházka si domluvil titulovou odvetu s Brazilcem Gloverem Teixeirou, Dagestánec Magomed Ankalaev vyzval Poláka Jana Blachowicze.

Polák Blachowicz v panice kvůli situaci v divizi?

Legendární polský bojovník je nicméně se situací krajně nespokojený. Sám sebe si totiž zcela jasně představoval jako titulového vyzyvatele a apeloval na vedení UFC a fanoušky na internetu, aby se v jeho dalším zápase postavil Procházkovi v největším MMA zápase všech dob na starém kontinentu.

Blachowicz prakticky celý týden zaplňoval své sociální sítě tweety směřující k moravskému samuraji a přestože zcela jasně sdělil, že si soupeře nikdy nevybíral, o jiném zápase ani nechce slyšet.

Youtube kanál MMAFightingonSBN zveřejnil obsáhlý rozhovor, ve kterém se polský zápasník vyjadřuje na adresu Jiřího Procházky. Jeho slova dokazují, že mu moravský bijec leží hodně v žaludku.

Procházka má strach, dokázal bych ho knokautovat, říká Polák

„Je to velmi dobrý bojovník, má poněkud šílený styl, ale zejména v jeho postoji vidím hodně mezer, kterých bych dokázal využít,“ hodnotí dovednosti Procházky. „Moje postojové dovednosti a síla úderu jsou ale lepší a věřím, že bych ho knockoutoval,“ chvástal se.

„Všechen respekt ke Gloverovi, ale on prohrál, tak by měl stejně jako já odzápasit ještě minimálně jeden zápas,“ řekl směrem k brazilskému veteránu Teixeirovi. „Může si to dát s Ankalaevem,“ popisoval své plány.

„Myslím že někde v jeho hlavě je strach,“ sdělil na adresu českého borce. „Pro něj je určitě lepší prohrát s Gloverem než se mnou v Evropě,“ nabídl možnou adresu vzájemné bitvy. „Polsko, národní stadion ve Varšavě, dokážete si představit 60 tisíc lidí,“ ptal se.

„Neztratil jsem respekt k jeho dovednostem a k tomu, co dokáže dělat v oktagonu,“ vyjádřil úctu k bojovým schopnostem Procházky. „Ale ztratil jsem trochu respektu k tomu, co říká a jak jedná,“ završil.

Konečného rozuzlení příběhu v rámci divize se určitě dočkáme brzy. Procházka má ale jako šampion právo se rozhodnout dle jeho vnitřních pocitů. Že by měl ale strach z polského zápasníka, je krajně nepravděpodobné. Blachowicz totiž asi zapomněl, že to byl právě on, kdo s veteránem Teixeirou prohrál a Brazilec jej po necelých dvou kolech poslal do říše snů.

Zdroj: MMAFightingonSBN, Youtube, Twitter

Pokračovat ve čtení

Bojové sporty

Dana White se vyjádřil k platům UFC bojovníků. Každý je placen tak, jak si zaslouží, řekl!

Platy MMA zápasníků se často propírají v organizacích po celém světě. Jak je to v největší lize světa, popsal promotér UFC Dana White.

Publikováno

dne

Platy MMA zápasníků se často propírají v organizacích po celém světě. Jak je to v největší lize světa, popsal promotér UFC Dana White.

Téma platu MMA zápasníků rezonuje světem bojových umění

Platy MMA zápasníků jsou v poslední době atraktivním tématem. Všeobecně se uvádí spekulace, že výplaty bojovníků v UFC dosahují asi dvaceti procent ze všech příjmů organizace, což je ve srovnání s ostatními sporty velmi nízká částka.

Určité procento zápasníků se k uvedenému tématu vyjádřilo negativně, nicméně všeobecně panuje o problému mlčení ze stran bojovníků. Největším odpůrcem situace se stal Jake Paul, který pravidelně zbrojí proti majiteli UFC Danu Whiteovi.

Promotér UFC Dana White nastiňuje jeho pohled na věc

Ten zaujal k situaci zcela jasné stanovisko a problém hodil na samotné zápasníky. „Ve smlouvě se zápasníky je moje povinnost doručit jim ročně tři zápasy,“ řekl dle serveru Top-fight.cz charismatický promotér.

„Pokud bych jim ty tři zápasy nedal, poruším tím podmínky kontraktu,“ vysvětloval. „Kdo je tedy fit a chce peníze, ať zápasí,“ poskytl radu svým zaměstnancům. „Naši bojovníci jsou dobře placeni, někteří dokonce královsky, každý si vydělává tolik, co si zaslouží,“ sdělil.

„Zápasníci mají stabilní plat a bonusy za výhru, bonusy z PPV a bonusy od sponzorů,“ popisoval příjmy svých bojovníků. „Všichni fighteři si díky naší platformě získávají ty nejlepší sponzory, díky nám mají boční příjem, o kterém se jim ani nesnilo,“ je si vědom souhrnu všech příjmů.

„S boxem se nemá cenu srovnávat, a že to spousta lidí dělá rádo, ale to odvětví je kompletně zničené,“ vyjádřil se ke srovnání s platy v boxu. „Vypralo se tam tolik špinavých peněz, že tam teď bez platu nikdo nehne ani brvou, takováto platová politika v UFC nikdy nebude, dokud budu živ,“ završil.

Zdroj: Top-fight.cz

Pokračovat ve čtení

Bojové sporty

Novotný se vyjádřil k organizaci Clash of the stars. Volný by potřeboval dostat pořádně do řepy, řekl

V loňském roce oznámila svůj příchod na trh nová organizace Clash of the stars, která organizuje zápasy celebrit. Co o ní řekl promotér Oktagonu Ondřej Novotný?

Publikováno

dne

V loňském roce oznámila svůj příchod na trh nová organizace Clash of the stars, která organizuje zápasy celebrit. Co o ní řekl promotér Oktagonu Ondřej Novotný?

Clash of the stars vyvolala s oznámením zápasu politika Volného rozruch

Nedávno vzniklá organizace Clash of the stars (COTS), kterou založil MMA zápasník Tomáš Le Sy, má ve světě bojových umění poměrně kontroverzní pověst. Důvod je zřejmý, zatímco ostatní organizace se zaměřují na zápasy profesionálních bojovníků, COTS šla na to jiným způsobem.

Zápasy amatérů, jakými jsou internetové hvězdy či porno herečky, sice budí v odborných kruzích posměch, své fanoušky si ale určitě najdou. Naposledy vyvolala organizace rozruch oznámením opravdu bizarní zprávy.

Organizace totiž nedávno vypustila do éteru video, v němž majitel organizace Tomáš Le Sy právě domlouvá podmínky fightu s politikem Lubomírem Volným. O jeho soupeři se zatím spekuluje. Média ale hovoří o tom, že by se mohlo jednat o Pavla Novotného, s nímž se Volný často názorově pře.

Není to můj šálek kávy, říká promotér Oktagonu Novotný

Své si k pořádání takových zápasů řekl i promotér největší domácí MMA organizace Ondřej Novotný. „Mě vadí posmívání se lidem, není to můj šálek kávy,“ sdělil jasně ve svém podcastu MMA Letem Světem.

„Ale to nic neznamená, je to můj názor, nikomu neříkám, ať se na to nedívá,“ řekl. „Každý produkt má svého kupce,“ je si vědom o atraktivitě takových turnajů pro množství zejména mladších fanoušků.

Volný si zaslouží dostat do řepy, je to odpad!

„Třeba včera se ke mně doneslo, že oznámili toho Volnýho,“ vyjádřil se na poslední zprávu organizace. „To je takovej za**anec, pro mě si nezaslouží žádnou pozornost,“ řekl na adresu kontroverzního politika.

„Ano, zaslouží si dostat pořádně do řepy, ale dělat na něm peníze a promovat ho, by mně bylo absolutně proti srsti,“ přidal svůj názor na věc. „Pro mě je ten člověk odpad, největší hnus a nebyl bych si schopný s ním podat ruce, natožpak se s ním vidět,“ dodal zřetelně.

Zdroj: MMA Letem světem

Pokračovat ve čtení

Oblíbené