Spojte se s námi


Bojové sporty

VIDEO: Taktiku nečekejte aneb Když si to jdou dva rozdat jako chlapi! UFC zveřejnilo před turnajem šílený zápas Gaethje vs. Chandler

Justin Gaethje jde příští víkend zpět do akce na turnaji UFC 286. Organizace tak před turnajem zveřejnila video z jeho posledního vítězství. Připomeňme si tedy jeho epickou válku s Michaelem Chandlerem.

Publikováno

dne

Justin Gaethje jde příští víkend zpět do akce na turnaji UFC 286. Organizace tak před turnajem zveřejnila video z jeho posledního vítězství. Připomeňme si tedy jeho epickou válku s Michaelem Chandlerem.

Justin Gaethje vyhlásil poslední útok na titul lehké váhy UFC

Již příští víkend se dočkáme dalšího číslované turnaje UFC 286. V hlavním zápase večera se fanoušci bojových sportů dočkají titulového zápasu welterové váhy, ve kterém si to v trilogii rozdají šampion Leon Edwards a Kamaru Usman.

V hlavním předzápase galavečera se ale představí jeden z nejvíce elektrizujících bojovníků v rámci celé organizace. Justin Gaethje jde znovu do boje a je tak zřejmé, že se dočkáme minimálně jednoho duelu, ve kterém se rozhodně nebude taktizovat.

Gaethje se utká s ázerbájdžánským přízrakem Rafaelem Fizievem, který platí taktéž za nepříjemného ranaře. Šestka divize kácí jednoho soupeře za druhým a tahá v rámci největší MMA organizace světa šest výher v řadě. Na svém soupeři se tak bude chtít zajisté vyšplhat směrem ke špici váhovky.

To Gaethje vyhlásil poslední útok na to stát se šampionem UFC. Před vrcholem mu vždy došel dech, nicméně atraktivita tohoto zápasníka nezná hranic a „The Highlight“ snad neumí udělat nudný zápas. Bohužel ve svých titulových zápasech vždy nestačil na šampiona, když se nechal uškrtit od Khabiba Nurmagomedova a Charlese Oliveiry.

UFC láká na jeho návrat do klece videem epické války s Chandlerem

UFC o jeho kvalitách samozřejmě ví. Před jeho návratem tak zveřejnilo na svém youtube kanále v rámci edice „free fight“ jeho poslední výhru v organizaci. V té předvedl absolutní válku s Michaelem Chandlerem, která se stala jedním z nejpamátnějších bitev lehké váhy v dějinách UFC.

Jak už to u obou bojovníků bývá, již od startu jejich vzájemného duelu oba zapomenuli na taktiku a rozdali si to v postoji ve stylu „rozdat a schytat“. První kolo se přelévalo ze strany na stranu a výbušnost Chandlera na soupeře docela platila.

Ve chvíli, kdy ale Chandler trefil ty nejlepší rány, schytal z kontru pověstnou ránu, která jej zastavila z jeho neustávajícího tlaku. Od té doby to byl Gaethje, který ovládal zápas a to, co ve zbytku zápasu ustál Chandler, vstoupilo do dějin UFC.

Dočkáme se dalšího bláznivého zápasu Justina Gaethjeho? Anebo obávaný bijec položí rukavice do středu oktagonu, jak již nepřímo avizoval při případné další prohře? To se dozvíme již příští víkend na turnaji, který se koná v londýnské O2 Aréně.

Zdroj: UFC, Sherdog

Reklama

Oblíbené