Spojte se s námi


Bojové sporty

VIDEO: Tak tohle je pořádný bizár! V Rumunsku vznikl nový sport, kde se modelky z OnlyFans plácají přes zadek

Bojové sporty jsou mezi lidmi stále více populárnější a v poslední době můžeme vidět rozmach všemožných variací, které se sportem jako takovým mnoho společného nemají. Jedním z nich je i Booty slapping, které zaujme zejména pánské publikum.

Publikováno

dne

Bojové sporty jsou mezi lidmi stále více populárnější a v poslední době můžeme vidět rozmach všemožných variací, které se sportem jako takovým mnoho společného nemají. Jedním z nich je i booty slapping, které zaujme zejména pánské publikum.

V tuzemských vodách je velmi populární MMA organizace Oktagon, která zde nemá větší konkurenci. Pořádají se ovšem i menší turnaje jiných organizací, na které v poslední době chodí stále více fanoušků.

Ve světě nicméně už delší dobu jedou organizace, které se zaměřují spíše na show. Zejména v zemích východní Evropy můžeme vidět všemožné variace a parodie na tento sport. Ovšem to, co aktuálně jede v Rumunsku, zatím k vidění nebylo.

Fackovaná jede ve více zemích a je zaslouženě hojně kritizovaná, avšak na jednom turnaj RFX se konala nová soutěž v podobě booty slappingu.

Jak název napovídá, jednalo se o zápas v plácání na zadek. Utkaly se v něm dvě modelky z populární platformy OnlyFans a fragmenty ze zápasu obletěly celý svět.

Roxana Aiftimiei a Iuhas Alexandra Daniela postupně jedna druhou otevřenou dlaní udeřily do pozadí, které po utkání svítilo všemi možnými barvami.

První zápas měl z pohledu čísel sledovanosti opravdový úspěch a dá se očekávat, že jeho obdobu brzy uvidíme i v dalších organizacích.

A kdo ví, kdy to přijde i do České republiky. Ostatně oproti klasické fackované se alespoň nejedná o nebezpečný hazard s vlastním zdravím.

Zdroj: RFX, Twitter

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.