Spojte se s námi


Bojové sporty

VIDEO: Tak to byla šleha! Deontay Wilder se vrátil do ringu knokautem z říše snů. Finský protivník nevěděl dne ani hodiny

Tak to byl návrat! Deontay Wilder se ukázal při svém návratu do boxerského ringu, když šíleným direktem ukončil svého finského soupeře již po necelých třech minutách.

Publikováno

dne

Tak to byl návrat! Deontay Wilder se ukázal při svém návratu do boxerského ringu, když šíleným direktem ukončil svého finského soupeře již po necelých třech minutách.

Wilder se opět ukázal v ringu

Deontay Wilder nepotřeboval dlouho, aby se dostal zpět na vítěznou vlnu. Nedělní ráno středoevropského času patřilo americkému boxerovi. Barclays Center v Brooklynu hostilo další galavečer boxu.

Bronzový bombardér, jak si Wilder říká, čelil ve své bohaté kariéře krutému osudu. Přestože měl na svém kontě již 42 profesionálních vítězství, žil v době Tysona Furyho. S ním působil v boxerské trilogii, z níž si odnesl jednu remízu a dvě prohry.

V zápase uštědřil finskému obrovi drtivé KO již v prvním kole

Tyto tři zápasy znamenají v kariéře amerického ranaře jediné zádrhely. Svou velikost potvrdil i v nedělním střetnutí s Robertem Heleniusem. „Nordic Nightmare“ (31-4) se postavil bývalému mistru světa v těžké váze v eliminačním souboji organizace WBC, ale dlouho se v ringu neohřál.

Už na konci prvního kola Fin zatlačil svého soupeře do rohu, ale při útoku si nepohlídal obranu. Wilder vyslal z protiútoku neuvěřitelný úder pravačkou, čímž poslal finského obra do říše snů. Tady nebylo o čem, zápas skončil už v čase 2:57 prvního kola.

Po zápase vyzval Usyka či Andyho Ruize

Po vítězném zápase přišla na řadu otázka jeho dalšího soupeře. „Slyšel jsem zvěsti o Usykovi, ale není tady,“ řekl dle Sportsdaily ještě v ringu. „Ať už to bude Andy Ruiz nebo Usyk, pojďme do toho,“ vyzval oba borce.

„Když ale chlapci viděli ty mé knokauty, raději přede mnou odbočí za roh,“ vtipkoval bývalý mistr světa. „Deontay je zpět a s ním i vzrušení v těžké váze,“ zakřičel do mikrofonu. Uvidíme, jak do situace promluví návrat Tysona Furyho z boxerského důchodu.

Již dlouho se mluví o sjednocující bitvě o všechny pásy těžké váhy. To by znamenalo, že v příštím roce se dočkáme sjednocující bitvy mezi Tysonem Furym a Oleksandrem Usykem. Na Deontaye Wildera by tak prozatím zůstal mexický ranař Andy Ruiz Jr.

Celý zápas mezi Wilderem a Heleniusem můžete shlédnout na videu níže.

Zdroje: Sportsdaily, Twitter, Youtube, Sportsmanheight.com

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.