Spojte se s námi


Bojové sporty

Video: Šílený muž vytáhl zbraň na Mikea Tysona! Ledově klidný boxer ani nehnul brvou

Mike Tyson byl svého času známý jako nejděsivější muž planety a velký bouřlivák. Jak ale člověk stárne, mění i ovládání svých emocí. V šokujícím videu uvidíme muže, který na Tysona vytahuje zbraň, s tím to ale ani nehne.

Publikováno

dne

Mike Tyson byl svého času známý jako nejděsivější muž planety a velký bouřlivák. Jak ale člověk stárne, mění i ovládání svých emocí. V šokujícím videu uvidíme muže, který na Tysona vytahuje zbraň, s tím to ale ani nehne.

Mike Tyson byl díky své prudké povaze a boxerské kariéře, kde často deklasoval soupeře těmi nejtvrdšími možnými údery, považován za nejděsivějšího muže nejen v boxerském světě. Zejména v jeho raných boxerských letech si vybudoval pověst zabijáka a stal se nejmladším mistrem světa v těžké váze boxu.

Přestože se Tyson v listopadu roku 2020 utkal v exhibičním boxerském duelu s Roy Jonesem Jr., nyní se zaměřuje zejména na tvorbu podcastů z bojového prostředí a navštěvování různých mediálních akcí (jako tomu bylo nedávno, kdy se setkal s moravským samurajem Jirkou Procházkou).

Nedávno byl účastníkem jedné takové akce ve střešním baru, ale rychle se ocitl uprostřed děsivé patové situace. TMZ Sports získal video, které ukazuje, jak šílený muž přerušuje show a konfrontuje sedící boxerskou legendu.

Podle očitých svědků vyzval neznámý muž Tysona na souboj, ten ale odmítl s mužem komunikovat. Do konfrontace legendárního držitele několika titulů mistra světa v boxu vstoupila třetí osoba.

„Co to sakra děláš, vypadni odsud,“ křičí na útočníka pravděpodobný hostitel akce, přičemž do něj strčí. V tu ránu se ale v baru rozpoutalo peklo.

Útočník vytáhl jako z filmu střelnou zbraň, což vyvolalo v místnosti rozruch. Osoba, která incident natáčela, se raději schovala pod stůl, ostatní lidé v místnosti evidentně znervóznili. Ledově chladný Mike se ale ani nepohnul. Agresor následně odložil zbraň a přistoupil k Tysonovi, který jej objal a pronesli pár slov na rozloučenou.

Je zapotřebí udělat víc, aby jste „Železného Mikea“ rozhodili. Přestože před časem sdělil médiím, že se pětapadesátiletý Tyson již do ringu nevrátí, dle deníku Marca údajně čeká na nabídku Jakea Paula. Honorář za zápas americkým youtuberem by měl být dle legendárního Mikea jen těžko uvěřitelná miliarda amerických dolarů.

Zdroj: Marca, TMZ Sports

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.