Spojte se s námi


Bojové sporty

VIDEO: Neuvěřitelně zničený Karlos Vémola! Mach Muradov se s legendou před Odvetou století nemaže

Karlos Vémola už 8. června s největší pravděpodobností ukončí svou kariéru. V Edenu se utká s Attilou Véghem v Odvetě století a před touto bitvou dělá maximum, aby ji neprohrál. Dokonce pod vedením UFC veterána Makhmuda Muradova. Uzbek s českým srdcem Terminátora vůbec nešetří.

Publikováno

dne

Karlos Vémola už 8. června s největší pravděpodobností ukončí svou kariéru. V Edenu se utká s Attilou Véghem v Odvetě století a před touto bitvou dělá maximum, aby ji neprohrál. Dokonce pod vedením UFC veterána Makhmuda Muradova. Uzbek s českým srdcem Terminátora vůbec nešetří.

Vsaďte si s bonusem a získejte 500 Kč zdarma

Vsadit si
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Největší akce v historii československého MMA se pomalu, ale jistě blíží. OKTAGON 58 proběhne v pražském Edenu již 8. června a Karlos Vémola dělá maximum pro to, aby Attilu Végha v Odvetě století porazil.

Ostatně má Terminátor bývalému šampionovi Bellatoru co vracet. V roce 2019, když se utkali poprvé, byl Slovák vůbec prvním mužem, který olomouckého rodáka dokázal knokautovat. Přerušil tak dlouhou sérii výher prvního Čecha v UFC.

Jak navíc Vémola neustále opakuje, kvůli prohře přišel také o možnost se do UFC vrátit. Aby toho nebylo málo, tak Samuel Krištofič, jeden Attilových parťáků, na konci minulého roku napodobil Végha a poslal Terminátora do říše snů ještě rychleji než slovenská legenda.

Motivaci má tedy šampion polotěžké váhy Oktagonu jasnou. Kromě oplácení nechce končit kariéru se dvěma porážkami v řadě. I proto tvrdě dře. Kupodivu jej ani není tolik vidět v médiích, vyhýbá se trashtalku.

Karlos Vémola ukázal, jak dře na Odvetu století

Rodák z Olomouce je znám tím, že hodně dře, tvrdě trénuje. Ostatně neustále opakuje, že tvrdá dřina porazí talent. Zmiňoval to i před Zápasem století, kde však prohrál. To nyní nechce opakovat.

S přípravou na Odvetu století mu pomáhá další UFC veterán Makhmud Muradov, který byl nedávno z organizace vyhozen. Nyní je Mach spojován s návratem do Oktagonu. Promluvil o tom i sám promotér Ondřej Novotný.

A právě videoukázku, jak jej Muradov ani trochu nešetří, zveřejnil Vémola na sociálních sítích. Takto zničeného jsme jej mnohokrát neviděli. Klobouk dolů.

Doufejme, že se při podobně tvrdém tréninku Terminátor nezraní. Minimálně stejně důležitá jako trénink je totiž i regenerace, kterou si ovšem šampion Oktagonu ne vždy dopřává tak, jak by měl.

Zdroj: Karlos Vémola, TikTok

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.