Spojte se s námi


Bojové sporty

VIDEO: Nejlepší knokauty v historii Oktagonu? Karlův most, brutální kopy na hlavu či nesmyslné zmrtvýchvstání

Sedm let existence, desítky turnajů, stovky zápasů a mnoho fantastických ukončení. Oktagon nám od roku 2016 doručuje pravidelně mnoho zábavy a emotivních momentů. Podívejte se na 10 nejlepších knokautů v historii organizace.

Publikováno

dne

Sedm let existence, desítky turnajů, stovky zápasů a mnoho fantastických ukončení. Oktagon nám od roku 2016 doručuje pravidelně mnoho zábavy a emotivních momentů. Podívejte se na 10 nejlepších knokautů v historii organizace.

Psal se rok 2016, když vznikla organizace Oktagon. Začínala od nuly, dnes patří mezi největší značky planety. Z Československa expandovala do Německa, na podzim dojde k prvnímu turnaji v Anglii a to není konec plánů.

Oktagon se navíc dostal mezi pět nejlepších organizací světa za uplynulý rok, což je velká věc. Usiluje o primát, ve velké konkurenci to ale nebude mít snadné. Přesto je až neuvěřitelné, co se československé organizaci podařilo.

Oktagonem prošlo mnoho vynikajících bojovníků a do budoucna to nebude jiné. Na turnajích bylo k vidění nespočet parádních ukončení a výstavních knokautů. Které byly ty nejlepší?

Přímo organizace zveřejnila video, kde najdeme hned 12 nejlepších KO v historii. Mezi nimi najdeme například Karlův most, tedy pád Karlose Vémoly, když jej v roce 2019 v dodnes zřejmě nejzásadnějším duelu v historii Oktagonu ukončil v čase 2:07 Attila Végh.

Do seznamu se dostal také bývalý šampion Mateusz Legierski, jenž ještě před Zápasem století parádně ukončil na stejném turnaji Jakuba Bahníka.

Najdeme zde také Makhmuda Muradova, ten si připsal nádherné KO při svém debutu v Okagonu v roce 2019. Pak zvládl ještě jednu výhru a namířil si to do UFC, kde působí dodnes.

Ve výčtu nejlepších knokautů nechybí ani výstavní kopy na hlavu. Postarali se o ně Tomáš Linh Le Sy, jenž ukončil Denise Tripšanského, Jaime Cordero, který uspal Gabriela Töröka, či Ludovít Klein, jenž je ve videu hned dvakrát a dokonce okupuje i první příčku.

Za zmínku stojí také zmrtvýchvstání v podání Mateusze Strzelczyka, který nečekaně vypnul Joricka Montagnaca. Jinak se na seznam dostali také Lucia Szabová, Henrique da Silva, Robert Bryczek či Alex Lohoré.

Vsaďte si s bonusem a získejte 500 Kč zdarma

Vsadit si
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Nejlepší knokauty v historii Oktagonu

Attila Végh – OKTAGON 15: Végh vs. Vémola
Mateusz Legierski – OKTAGON 15: Legierski vs. Bahník
Makhmud Muradov – OKTAGON 12: Muradov vs. Uda
Tomáš Linh Le Sy – OKTAGON PRIME 2: Tripšanský vs. Le Sy
Lucia Szabová – OKTAGON 22: Szabová vs. Netza
Ludovít Klein – OKTAGON 14: Klein vs. Rodrigues
Henrique da Silva – OKTAGON 12:Gottvald vs. Silva
Jaime Cordero – OKTAGON 45: Cordero vs. Török
Mateusz Strzelczyk – OKTAGON 41: Montagnac vs. Strzelczyk
Mimořádná zmínka: Robert Bryczek – OKTAGON 37: Driai vs. Bryczek
Mimořádná zmínka: David Moon – OKTAGON 28: Kuzník vs. Moon
Mimořádná zmínka: Alex Lohoré – OKTAGON 38: Juráček vs. Lohoré
Ľudovít Klein – OKTAGON4: Klein vs. Klaczek

Zdroj: Oktagon MMA

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.