Spojte se s námi


Bojové sporty

VIDEO: Konec srandy! Tyson Fury i Oleksandr Usyk již mají naváženo, Brit byl o 13 kg těžší. Následoval vyhrocený staredown, musela zasahovat ochranka

Už jen hodiny nás dělí od největšího boxerského zápasu minimálně tohoto století. Tyson Fury i Oleksandr Usyk již mají naváženo, došlo i na finální staredown. Konec srandy, smát se již přestal i Gypsy King.

Publikováno

dne

Už jen hodiny nás dělí od největšího boxerského zápasu minimálně tohoto století. Tyson Fury i Oleksandr Usyk již mají naváženo, došlo i na finální staredown. Konec srandy, smát se již přestal i Gypsy King.

Vsaďte si s bonusem a získejte 500 Kč zdarma

Vsadit si
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Saúdskoarabský Rijád se v sobotu večer stane hlavním městem boxu. Bude totiž hostit zápas století Fury vs Usyk. Dvě neporažené těžké váhy se totiž utkají o sjednocení titulů. Stane se tak poprvé od roku 1999.

Posledním nezpochybnitelným králem těžké váhy byl Lennox Lewis. Tyson Fury i Oleksandr Usyk ale mají možnost vstoupit do dějin jako první král divize v éře čtyř pásů. Tři drží Ukrajinec (WBA, WBO, IBF), jeden Angličan (WBC).

V Rijádu již jsou obě hvězdy světového boxu několik dní. Už se i potkali. Jednou to nedopadlo dobře, když Tysonův otec John Fury napadl člena Usykova týmu. Odhodlal se k hlavičce, posléze jemu samému tekla z čela krev.

Když se Gypsy King a The Cat potkali tváří v tvář ve čtvrtek, došlo k zajímavé situaci. Angličan si uzmul show pro sebe, na soupeře se ani nepodíval. Ukrajinec pro změnu odhodlaně a přímočaře zíral na svého rivala.

Vzhledem k velikosti zápasu je logické, že si oba neporažení boxeři přijdou i na senzační peníze. Větší částkou na kontě se bude po bitvě moci chlubit Fury, ani Usyk ale neodejde z ringu jako chudý. Ve hře jsou miliardy.

Tyson Fury i Oleksandr Usyk mají naváženo, následoval divoký staredown

V pátek k večeru následovalo oficiální vážení před sobotním galavečerem a Tyson Fury i Oleksandr Usyk bez potíží navážili. Zajímavé je, že mezi oběma bojovníky bude rozdíl téměř 13 kilogramů.

Zatímco Angličan navážil 118.8 kilogramu, tak Ukrajinec se dostal na metu 105.9 kilogramu. Stejně tak se nabízí porovnání s tím, v jaké váze šli do svých posledních duelů.

Když Fury bojoval s Francisem Ngannou, vážil o 7.12 kg více. Ostatně o tom, že hodně zhubnul, padlo hodně slov. Zato Usyk oproti bitvě s Danielem Duboisem přibral, konkrétně o 5.72 kg.

A jak vypadal finální staredown? O dost více vyhroceně než ve čtvrtek. Došlo i na strkanici, oba boxery od sebe museli oddělovat. Konec srandy. Jde do tuhého!

Zdroj: Queensberry Promotions, Michael Benson

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.