Spojte se s námi


Bojové sporty

VIDEO: Knokaut, který se jen tak nevidí! Chtěl mu nasadit páku na ruku, soupeř jej ale nazvednul a praštil s ním o podlahu tak silně, že jej náraz vypnul

Jeden z posledních galavečerů UFC se konal v noci v Austinu a přinesl mnoho zajímavých výsledků. Asi největší ohlas měl americký UFC veterán Drakkar Klose, který předvedl vskutku neobvyklý knokaut.

Publikováno

dne

Jeden z posledních galavečerů UFC se konal v noci v Austinu a přinesl mnoho zajímavých výsledků. Asi největší ohlas měl americký UFC veterán Drakkar Klose, který předvedl vskutku neobvyklý knokaut.

Fanoušci MMA v noci sledovali jeden z posledních galavečerů UFC tohoto roku. Celkem dvanáct zápasů, z toho 9 ukončení před limitem. To byl UFC Fight Night v Austinu. Jedno ukončení ale přece jen vyčnívalo.

Závěr MMA roku se blíží a nejslavnější organizace světa UFC má před sebou již pouze dva turnaje, z nichž oba hostí americké Las Vegas. Již za týden se dočkáme nečíslovaného turnaje Fight Night, aby pak týden před Vánocemi dostali fanoušci pořádnou nálož toho nejlepšího MMA na UFC 296 s titulovými souboji Edwards vs Covington a Pantoja vs. Royval.

Naše zraky nás ale zavedou k nočnímu turnaji v Austinu, který přinesl mnoho šílených zápasů. V hlavním zápase galavečera dokázal Arman Tsarukyan překvapit čtyřku lehké váhy Beneila Dariushe, když jej nachytal tvrdým kolenem na bradu, po kterém Američanovo tělo bezvládně padlo k zemi.

Za zmínku stojí i výkon Jalina Turnera, který drtivým knokautem zdemoloval Bobbyho Greena či návrat Deivesona Figuereida, který se po prohrané tetralogii s Brandonem Morenem vrátil zpět na vítěznou vlnu.

Největší ohlas na sociálních sítích ale vyvolala prelims karta a zápas amerického UFC veterána Drakkara Kloseho. Ten změřil síly s krajanem Joe Soleckim, který zaznamenal v nejvyšší MMA lize světa jedinou prohru.

V zápase s Klosem se ale příliš dlouho neohřál. Po 90 vteřinách zápasu se pokusil svému soupeři nasadit páku na ruku, ten jej ale nazvedl a praštil s ním o zem takovou silou, že jej náraz vypnul. Další údery ani nebyly třeba, rozhodčí totiž ihned ukončil zápas.

Video netradičního knokautu samozřejmě obletělo svět bojových umění a ohromený byl i Dana White. Ten totiž Klosemu věnoval bonus za ukončení večera v hodnotě 50 tisíc amerických dolarů.

Zdroj: UFC, Twitter / X

Reklama

Oblíbené