Spojte se s námi


Bojové sporty

VIDEO: Karlos Vémola odklepal! Bývalý šampion Oktagonu jej uškrtil za 4 sekundy. Málem jsem byl out, přiznal Terminátor

Karlos Vémola se připravuje na léto, kdy jej čeká zřejmě velká rozlučka s profesionální kariérou. Myslí však i na život poté a proto rozjel nový projekt, konkrétně podcast s názvem OssCast. Posledním jeho hostem byl David Kozma, který Terminátora donutil odklepat.

Publikováno

dne

Karlos Vémola se připravuje na léto, kdy jej čeká zřejmě velká rozlučka s profesionální kariérou. Myslí však i na život poté a proto rozjel nový projekt, konkrétně podcast s názvem OssCast. Posledním jeho hostem byl David Kozma, který Terminátora donutil odklepat.

Vsaďte si s bonusem a získejte 300 Kč zdarma

Vsadit si
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Často sice mění názory a stát se to může i v tomto případě, nicméně s největší pravděpodobností Karlos Vémola v červnu ukončí kariéru. V Edenu vyzve v Odvetě století Attilu Végha a chce mu oplatit porážku z roku 2019.

Terminátor svůj poslední zápas prohrál, v prvním kole jej knokautoval v prosinci Samuel Krištofič. Pirát byl po Véghovi teprve druhým mužem, který dokázal olomouckého rodáka takto ukončit. Dokonce to zvládl rychleji než jeho slavnější krajan.

I proto dává první Čech v UFC do přípravy maximum. Nechce končit kariéru se dvěma porážkami v řadě. Nicméně nedávno rozjel další vlastní projekt, tentokráte podcast pod názvem OssCast. V něm už měl několik zajímavých hostů.

Za zmínku stojí například rapper Rytmus, bojovník Alexander Cverna, novinář Josef Klíma či promotér Clash of the Stars Tomáš Le Sy. Posledním hostem pak byl bývalý šampion Oktagonu David Kozma. Ten Terminátora pořádně potrápil. Nechybělo mnoho a mohlo být zle.

Karlos Vémola musel odklepat

Podobnou větu jsme v jeho kariéře mnohokrát neslyšeli. Karlos Vémola prohrál jen tři zápasy na submisi, dvakrát na rear-naked choke v UFC, naposledy v roce 2015 na armbar, když jej porazil Jack Hermansson.

V rámci svého podcastu však své hosty nechává, aby jej zkusili uškrtit právě technikou rear-naked choke a David Kozma, který je v této disciplíně jako doma, donutil Terminátora odklepat za čtyři sekundy.

„Ty v***. Tak to už tady dlouho takhle nebylo. Máš to najetý. Já jsem byl skoro out,“ chválil bývalého krále welteru aktuální šampion polotěžké váhy Oktagonu.

Video viděl i Christian Jungwirth, který přežil škrcení Bojana Veličkoviče v minulém roce dlouhých 40 sekund a dokonce z něj unikl. „Nejsem z tohoto světa,“ zavtipkoval pod příspěvkem.

Co se pak týká olomouckého rodáka, tak před ním stojí kromě Attily Végha ještě jedna zajímavá záležitost. Teoreticky by se mohl v říjnu objevit na fotbalovém stadionu ve Frankfurtu v bitvě Terminátorů se Stephanem Pützem. Bude to něj dostatečný důvod, aby ještě konec kariéry odložil?

Zdroj: Oktagon MMA, OssCast

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.