Spojte se s námi


Tenis

VIDEO: Djokovič ustál zdravotní tramble, otočil zápas, přepsal historické tabulky a ještě si stihl zalétat

Do tohoto zápasu se vešlo téměř vše. Novak Djokovič odehrál vzrušující utkání proti Argentinci Cerundolovi. Čím vším pobavil diváky?

Publikováno

dne

Do tohoto zápasu se vešlo téměř vše. Novak Djokovič odehrál vzrušující utkání proti Argentinci Cerundolovi. Čím vším pobavil diváky?

500Kč zdarma s promo kódem: BIGPROMOCZ

dalších 3000Kč za vklad + free spiny

VYUŽÍT PROMO KÓD
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Djokovič v osmifinále

Tenhle turnaj mu vychází nad většinové očekávání. Novak Djokovič do něj naskočil s pochybnou formou. Obavy ale rozptýlil a v osmifinálovém utkání proti Argentinci Cerundolovi předvedl pestrou paletu tenisových i netenisových situací.

Po ostrém nástupu a výhře 6:1 v prvním setu došel Djokovičovi trochu dech. Zdravotně nepůsobil nejlépe, dokonce si nechal ošetřit koleno.

Byť se zdálo, že se jeho stav lepší, tenisově tahal za kratší stranu provazu. Další dva sety prohrál a čekalo se, zda najde ještě sílu na zvrat.

Srb dal navíc opakovaně najevo své negativní emoce. Ozval se proti hluku z hlediště způsobenému dítětem, opakovaně také ironicky komentoval stav kurtu. Ne, že by podobné akce byly něčím zcela nevídaným, ale v těch chvílích byste na něj celou výplatu patrně nevsadili.

Jako obvykle ale Djoker našel sílu na zvrat. Ve čtvrté sadě se dokázal vyhrabat ze ztráty brejku a byl zpátky ve hře. Důležitý rebrejk na 4:4 nabudil pořádně nejenom jej, ale také publikum. Čtvrtý set se stal jeho kořistí.

Rozhodujicí set

V pátém setu byl Djokovič lepším tenistou. Přišel sice o náskok 2:0, ale vypracoval si nový a ten rozhodl.

Legendární srbský tenista dokonal další velkolepý obrat a postoupil do čtvrtfinále Roland Garros. Tato výhra mu přinesla ještě něco navíc. Byla totiž jeho výhrou na majoru s pořadovým číslem 370. Více nikdo v dějinách tenisu nezískal.

Po jedné z hodnotných výměn si Djokovič bonusem ještě zalétal. Nevzdat se, nadchnout a pobavit. Tato slova vystihuje výkon tohoto borce možná nejlépe.

Djokovič určitě není ve stoprocentní kondici. Ve čtvrtfinále vyzve v odvetě loňského finále Nora Ruuda. Zvládne jej vyhrát i letos?

Zdroje: X

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.