Spojte se s námi


Bojové sporty

Veronika Zajícová dostává v RFA další šanci proti soupeřce, která ještě nevyhrála. Před zápasem opět nadchla fanoušky a ukázala své tělo

Má na kontě už tři porážky za sebou, přesto 20letá naděje českého MMA Veronika Zajícová dostává od RFA další šanci. Tentokráte proti soupeřce, která ještě mezi profesionálkami zvítězit nedokázala. Ještě předtím ale nadchla nejen své fanoušky, ale i kritiky.

Publikováno

dne

Má na kontě už tři porážky za sebou, přesto 20letá naděje českého MMA Veronika Zajícová dostává od RFA další šanci. Tentokráte proti soupeřce, která ještě mezi profesionálkami zvítězit nedokázala. Ještě předtím ale nadchla nejen své fanoušky, ale i kritiky.

Veronika Zajícová se pyšní velkým počtem sledujících na Instagramu. Kdyby chtěla, mohla by si vydělávat na OnlyFans. Ostatně zájem o to má nejen velký počet fanoušků, ale také kritiků. Místo toho se 20letá bojovnice neustále snaží prosadit v MMA.

Čelí velkému tlaku, obrovské kritice. To, co zažívá ona ve 20 letech, nezažije většina lidí na světě nikdy. O to větší obdiv si zaslouží za to, jak to celé zvládá. Bohužel v kariéře se jí zatím příliš nedaří. První zápas v RFA sice vyhrála, od té doby ale sbírá porážky.

Ty už jsou nyní hned tři, byť ta poslední byla hodně kontroverzní. Veronika Zajícová podala protest, domnívá se, že měla vyhrát, jelikož ovládla dvě kola. Místo toho se z výhry na split decision radovala její o tři roky starší soupeřka Jana Vránková, pro kterou to byl profesionální debut.

Prohru celkově 20letá bojovnice nenesla nejlépe. Její kritiku sudích jeden z nich vyvracel a opřel se i do RFA. Česká naděje nicméně přesto nadchla fanoušky a kritiky a po porážce přidala na sociální sítě hodně odvážné snímky.

Veronika Zajícová dostane další šanci

Tři porážky v řadě mohou být v MMA kariéře posledním hřebíčkem, ne však v případě mladé bojovnice. RFA moc dobře ví, že v ní má jednu z nejsledovanějších postav. Přesně toho také využívá. Navíc by byla škoda vzít stále jen 20leté naději šanci.

I proto se jen měsíc a pár dní po poslední porážce objeví Veronika Zajícová znovu v kleci. Tentokráte bude její soupeřkou polská ranařka Agata Truskolaska, která má na kontě mezi profesionály pouze dvě porážky.

„Mistryně Evropy (Veronika Zajícová – pozn. red.) ve smíšených bojových uměních z roku 2022 si další zaváhání už dovolit nemůže a v Opavě musí prolomit sérii proher,“ promuje zápas, který se uskuteční v Opavě již 13. dubna, organizace RFA.

„Agata Truskolaska je vícenásobná medailistka v grapplingu. Po jejím posledním prohraném zápase je hladová po vítězství a divákům v Opavě slibuje silný boj plný emocí. Nebojí se velkých výzev. Chce bojovat pouze proti silným soupeřkám a proto se zápasu s Veronikou nemůže dočkat,“ stojí v oznámení.

Ještě před zápasem ovšem česká bojovnice znovu nadchla kritiky i fanoušky. Znovu totiž zapózovala v oblečení, které toho mnoho neskrývá.

Zdroj: RFA, Veronika Zajícová

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.