Reklama

Vémolu začal zajímat Pešta, pro šampiona je ale Terminátor uzavřenou kapitolou. Co zápas s Attilou?

Viktor Pešta vyzýval Karlose Vémolu dost dlouho, k zápasu však doposud nedošlo, protože Terminátora druhý Čech v UFC nezajímal. Nyní se ale role obrátily. Co nový šampion řekl o duelu s Vémolou či možném zápase s Attilou Véghem?

Nejnovější šampion organizace Oktagon vyzýval Karlose Vémolu prakticky od svého konce v UFC, tedy od roku 2017. Jenže marně. Terminátor Viktora Peštu neustále shazoval a říkal, že je nikdo. Případně si kladl nesmyslné podmínky.

Nyní ale drží druhý Čech v UFC pás pro šampiona polotěžké váhy, což už Vémolu zajímá. Alespoň to přiznal ve svém posledním živém vysílání na sociálních sítích.

„Jak se těším na zápas s Peštou? Před tím budu mít několik jiných důležitých zápasů, ale vše má svůj čas a vše přijde. Teď má pás, takže mě zajímá. Moje příprava povede z 84 přes box k vyžírání se do těžších vah, abych se dostal na Budaye, Peštu a tak dále,“ nechal se slyšet Vémola.

Vše se ale bude pochopitelně odvíjet také od jeho zdravotního stavu, souhlasit musí také promotéři. Terminátor si nicméně nepřipouští, že by k zápasu dojít nemělo.

Jiný názor už ale má Pešta, který několik let o duel s Terminátorem stál. „Je to pro mě teď uzavřené téma. Vémola mě v tuto chvíli nezajímá. Pokud chce pás, ví, kde mě najít. Ať pro to teda něco udělá. Ale jinak na posílání vzkazů přes sociální sítě kašlu.“

Ve hře by mohl být i případný zápas s Attilou Véghem, kterého již novopečený šampion polotěžké váhy také v minulosti vyzýval. Nicméně se to nezdá příliš reálné.

Pešta navíc nechce zápasit s někým, kdo nemá sportovní motivaci. Chce totiž soupeřit s hladovými protivníky. Má obavy, že kdyby vyhrál, mohli by lidi vítězství zpochybňovat s tím, že si Attila přišel jen pro peníze.

„Pokud jsou jeho jedinou motivací peníze, tak mě ten zápas nezajímá. Pokud si chce přivydělat na důchod, tak mi to přijde zbytečné. To radši ať jde s Vémolou, bude to mít bezpečnější a vydělá si víc. V podstatě easy money,“ dodal Pešta.

Hodně se řeší také odveta se Stephanem Pützem, který s českým bojovníkem prohrál kvůli tomu, že zápas zastavil doktor. Není vyloučeno, že by k souboji mohlo dojít na konci roku, tedy na turnaji OKTAGON 30. Na stejném turnaji by měl zápasit i Vémola, který se pokusí připravit o pás Samuela Krištofiče.

Zdroj: Karlos Terminátor Vémola, Viktor Pešta Oktagon MMA

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené