Spojte se s námi


Bojové sporty

Vémola znovu odlétá na trénink do Thajska! Tentokrát bere Lelu raději s sebou. Jak je na tom kauza s tygry?

Karlos Vémola po prohraném zápase s Patrikem Kinclem nezahálí a zahájil přípravu na pražskou Štvanici. V tomto roce chce stihnout ještě tři zápasy a před svou titulovou obhajobou v polotěžké váze odletí opět na tréninkový kemp do Thajska. Tentokrát s sebou bere raději i manželku Lelu.

Publikováno

dne

Karlos Vémola po prohraném zápase s Patrikem Kinclem nezahálí a zahájil přípravu na pražskou Štvanici. V tomto roce chce stihnout ještě tři zápasy a před svou titulovou obhajobou v polotěžké váze odletí opět na tréninkový kemp do Thajska. Tentokrát s sebou bere raději i manželku Lelu.

Vémola po prohře nezahálí a chce dorovnat historický rok

Kdo by čekal, že si dá Terminátor po prohraném zápase s Patrikem Kinclem čas na opravu součástek, ten by se hluboce pletl. Karlos Vémola už je v plné přípravě na červencovou Štvanici a plánuje historický bojový rok.

Již na konci července totiž nastoupí na pražské Štvanici, na podzim by chtěl obhajovat pás polotěžké váhy a rok chce završit odvetou Zápasu století s Attilou Véghem. To by znamenalo za celý kalendářní rok celkem pět zápasů, čímž vyrovná svůj dosavadní rekord z roku 2018 ještě z organizace XFN.

Kolem jeho osoby je v médiích ale rušno nejen kvůli zápasovému tempu, nýbrž díky častým mediálním kauzám. Těch v posledním roce vyplulo na povrch opravdu mnoho, což samotný bojovník přisuzuje právě zápasu s Kinclem.

Jedna z kauz se stala během jeho tréninkového kempu v Thajsku, kde se připravoval na zápas s Matavaem. Během přípravy v Asii totiž uniklo do médií video, ve kterém jde po ulici v blízkosti nějaké ženy.

Před titulovou obhajobou v polotěžké váze se chystá na další přípravný kemp v Thajsku

Vémola nyní prozradil v rozhovoru pro CNN Prima News, že ho čeká výlet do Thajska znovu. Před svou obhajobou polotěžké váhy se totiž vydá opět na tréninkový kemp do jihoasijské země. Tentokrát ale pro jistotu vezme svou ženu Lelu s sebou.

„Vezmu ji takzvaně na pracovní dovolenou, protože mě v říjnu čeká obhajoba titulu, takže v září pojedu do Thajska a vezmu Lelu s sebou,“ prozradil Vémola. „Tam se bude moct opalovat a já budu trénovat.“

„Nechci se k tomu znovu vracet, ale většina těchto kauz byla vyvolána tím posledním zápasem. Když nebude takovýhle debilní zápas, tohle mediální zlo, tak nebudou ani žádné kauzy,“ věří, že kauzy měly spojitost se zápasem s Kinclem.

„Jako když v prosinci vyběhla kauza s tygrem, pak se souboj zrušil, utichlo to. Měl být zápas v květnu a zase vyběhla ta samá kauza s tygrem. Dnes je to v tom stadiu, že policie vyšetřování zastavila. A dvě lvice, lev a tygřice zůstávají v mojí péči. Takže je to za mnou, vyřešený,“ dodal spokojeně.

Zdroj: CNN Prima News, Oktagon MMA, Karlos Vémola

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.